Domů » Bleskovky » HTC U11 konečně dostává aktualizaci na Android 8.0 Oreo

HTC U11 konečně dostává aktualizaci na Android 8.0 Oreo

Společnost HTC v tomto týdnu uznala, že jí tvorba aktualizace smartphonu U11 na Android Oreo udělala na čele více vrásek, než bylo očekáváno. Nakonec se však zřejmě všechny chyby brzdící vydání podařilo odstranit, a update si nyní mohou nainstalovat všichni majitelé tohoto telefonu.


Aktualizace zabírá 1,31 GB a přináší několik vylepšení – od Google například režim obraz v obraze, detailní notifikace a další drobnosti, od HTC dostává lepší výkon Edge launcheru či funkci HTC Helper. Aktualizace je tradičně vypouštěna ve vlnách, brzy by se formou OTA měla dostat i na vaše zařízení.

Stylový fitness náramek Honor Band 5

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

7 komentářů

 1. Berka (neregistrovaný)

  a není to tak, že pro Evropu stále nic, protože mě to žádný update nenašlo a jediná možnost ke stažení update je z 28.11.2017, pouze pro ameriku

 2. Nexus (neregistrovaný)

  To brzo když já mám už 8.1.0 tak 2 měsíce ????????????

 3. Tomas Marny (neregistrovaný)

  Update je jen pro DUAL SIM!

 4. humpolikJ

  Oreo HRT U11, je tu! 5:00

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *