Domů » Bleskovky » HTC U11 konečně dostává aktualizaci na Android 8.0 Oreo

HTC U11 konečně dostává aktualizaci na Android 8.0 Oreo

Společnost HTC v tomto týdnu uznala, že jí tvorba aktualizace smartphonu U11 na Android Oreo udělala na čele více vrásek, než bylo očekáváno. Nakonec se však zřejmě všechny chyby brzdící vydání podařilo odstranit, a update si nyní mohou nainstalovat všichni majitelé tohoto telefonu.

Aktualizace zabírá 1,31 GB a přináší několik vylepšení – od Google například režim obraz v obraze, detailní notifikace a další drobnosti, od HTC dostává lepší výkon Edge launcheru či funkci HTC Helper. Aktualizace je tradičně vypouštěna ve vlnách, brzy by se formou OTA měla dostat i na vaše zařízení.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

7 komentářů

 1. a není to tak, že pro Evropu stále nic, protože mě to žádný update nenašlo a jediná možnost ke stažení update je z 28.11.2017, pouze pro ameriku

  • Cituji:
   „Aktualizace je tradičně vypouštěna ve vlnách, brzy by se formou OTA měla dostat i na vaše zařízení.“

  • Moje HTC U11 obdrželo aktualizaci dneska :)

 2. To brzo když já mám už 8.1.0 tak 2 měsíce ????????????

 3. Update je jen pro DUAL SIM!

 4. Oreo HRT U11, je tu! 5:00

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).