Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » HTC Titan v bílé barvě: Vypadá skoro jako One X

HTC Titan v bílé barvě: Vypadá skoro jako One X

HTC Titan (recenze) patří je vůbec největší telefon s operačním systémem Windows Phone, který se rozhodně nemusí stydět ani za své hardwarové parametry. Komunita, která okolo tohoto modelu vznikla, je velice početná. Svědčí o tom desítky neoficiálních verzí ROM a dalších modifikací. Jeden z uživatelů na serveru Winphoneviet.com se rozhodl zajít ještě dále a původně tmavý kryt svého Titana přestříkal na bílou. 

 

Bílá verze dle mého vypadá ještě lépe než prodejní černá varianta a při pohledu na zadní stranu mi telefon připomíná HTC One X. Je škoda, že jsme se Titana v bílé barvě nedočkali oficiální cestou, HTC by s ním určitě slavilo úspěch; tak třeba příště.

 

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

7 komentářů

 1. milennium (neregistrovaný)

  Zajímavé jak si lidi dokážou vyhrát…

 2. matelkoxxl (neregistrovaný)

  len dokedy mu ta biela na tom vydrzi. by ma zaujimalo akou technikou to robil…

 3. Milan Kýček (neregistrovaný)

  Myslim, že se líbí hlavně fanouškům Star Wars – úplně vidím „klony“. Ale to by musel být povrch v leské bílé.. :-) viz. tato kytarová ladička- [odkaz] Prostě barva klonů.. proto se to líbí. Tak.

 4. AlexanderStick (neregistrovaný)

  Něco podobneho sem kdysi proved mému HTC HD2, černý kryt přestříkál bílou gumou ve spreji, kupodivu vydrzel půl roku než se začali loupat rohy po stranach. A prostřední díl jsem nejdřív chtěl vyleštit jako chrom, podle návodu na XDA, ale potom mě napadla technika lineárního broušení, tak sem vzal šmirgl, kus rovný laťe a jezdil s ním podel ní nahoru a dolu dokud se mi nepovedlo toto: [odkaz] a předek: [odkaz] vždy mě mrzelo že se HD2 nedělal v bíle, podle mě designově jeden z nejhezčích telefonu poslední doby

 5. Tomás (neregistrovaný)

  Dobrý den chtěl bych se zeptat o telefonu HTC titan mám zájem ho koupit ale moc se v tom neorentuju prej prohlížeč nepodporuje Flash takže nebudu moc na internetu sledovat videa na youtube i jinde nebo jak je to díky za dopověd

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel