Sledujte nás na YouTube

HTC slibuje upgrade na Android M pro modely M9 a M9+

 

Historie se opakuje. Jakmile Google na loňském ročníku konference I/O odhalil Android L, oznámila společnost HTC jeho dostupnost pro svůj aktuální vlajkový model One M8 do tří měsíců od přijetí finálního kódu od Google. Manažer HTC pro globální komunikaci Jeff Gordon nyní na svém twitterovém účtu oznámil, že na nově představený Android M se mohou těšit minimálně majitelé zařízení HTC One M9 a M9+, časový harmonogram ale nezmínil.

Kromě výše uvedených modelů se na nový Android mohou těšit i další přístroje od HTC, jejich jména mají být oznámena brzy. Na jaké novinky se mohou majitelé HTC One M9 a M9+ těšit, se můžete dočíst v našem článku, kromě nich HTC bezesporu obalí Android M do nové verze svého grafického prostředí Sense.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. Fore (neregistrovaný)

    Tyhle oznámení nemají naprosto žádný smysl, však je to naprosto jasné a každý s tím počítá.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *