Domů » Bleskovky » HTC slibuje upgrade na Android M pro modely M9 a M9+

HTC slibuje upgrade na Android M pro modely M9 a M9+

 

Historie se opakuje. Jakmile Google na loňském ročníku konference I/O odhalil Android L, oznámila společnost HTC jeho dostupnost pro svůj aktuální vlajkový model One M8 do tří měsíců od přijetí finálního kódu od Google. Manažer HTC pro globální komunikaci Jeff Gordon nyní na svém twitterovém účtu oznámil, že na nově představený Android M se mohou těšit minimálně majitelé zařízení HTC One M9 a M9+, časový harmonogram ale nezmínil.

Kromě výše uvedených modelů se na nový Android mohou těšit i další přístroje od HTC, jejich jména mají být oznámena brzy. Na jaké novinky se mohou majitelé HTC One M9 a M9+ těšit, se můžete dočíst v našem článku, kromě nich HTC bezesporu obalí Android M do nové verze svého grafického prostředí Sense.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Fore (neregistrovaný)

    Tyhle oznámení nemají naprosto žádný smysl, však je to naprosto jasné a každý s tím počítá.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).