Domů » Bleskovky » HTC Sense 5.5 na nových snímcích: BlinkFeed bude možné deaktivovat

HTC Sense 5.5 na nových snímcích: BlinkFeed bude možné deaktivovat

O poslední verzi HTC Sense s označením 5.0 můžeme s klidem říci, že se jedná o vcelku vydařenou nadstavbu. Má sice své nedostatky, ale většinu z nich bude řešit připravovaná aktualizace na Sense 5.5. Díky uniklým screenshotům se nyní můžeme na některá vylepšení podívat.

 

Začněme například u BlinkFeedu – jedna z domovských obrazovek s velkými náhledy zpráv z různých zdrojů (včetně SmartMania.cz) nemusí vyhovovat každému a v nové verzi ji naštěstí bude možné vypnout. Patrná jsou dále vylepšení v oblasti fotoaparátu, kde přibylo několik nových režimů. Konkrétně jde o možnost „Dvojité zachycení“ (Dual Capture), jež podle všeho umožní fotografovat předním a zadním fotoaparátem zároveň.

    

Mód Panorama asi nijak dále popisovat nemusíme, Sweep Panorama poté znamená vyfotografování celého prostoru okolo sebe (tedy v úhlu 360°). Drobnou úpravou prošla také nabídka multitaskingu, která nyní nabídne větší náhledy spuštěných aplikací a potěší také možnost nakonfigurovat si zástupce v notifikační liště. Informace o dostupnosti Sense 5.5 bohužel v tuto chvíli nejsou k dispozici, vzhledem k rozsahu aktualizace ale odhadujeme, že bychom se mohli dočkat ještě letos.

   

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

Diskuze k článku

  1. Kosi (neregistrovaný)

    Na HTC One X jde BlinkFeed normálně vypnout už teď.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).