HTC Sense 5.5 na nových snímcích: BlinkFeed bude možné deaktivovat

O poslední verzi HTC Sense s označením 5.0 můžeme s klidem říci, že se jedná o vcelku vydařenou nadstavbu. Má sice své nedostatky, ale většinu z nich bude řešit připravovaná aktualizace na Sense 5.5. Díky uniklým screenshotům se nyní můžeme na některá vylepšení podívat.

 

Začněme například u BlinkFeedu – jedna z domovských obrazovek s velkými náhledy zpráv z různých zdrojů (včetně SmartMania.cz) nemusí vyhovovat každému a v nové verzi ji naštěstí bude možné vypnout. Patrná jsou dále vylepšení v oblasti fotoaparátu, kde přibylo několik nových režimů. Konkrétně jde o možnost „Dvojité zachycení“ (Dual Capture), jež podle všeho umožní fotografovat předním a zadním fotoaparátem zároveň.

    

Mód Panorama asi nijak dále popisovat nemusíme, Sweep Panorama poté znamená vyfotografování celého prostoru okolo sebe (tedy v úhlu 360°). Drobnou úpravou prošla také nabídka multitaskingu, která nyní nabídne větší náhledy spuštěných aplikací a potěší také možnost nakonfigurovat si zástupce v notifikační liště. Informace o dostupnosti Sense 5.5 bohužel v tuto chvíli nejsou k dispozici, vzhledem k rozsahu aktualizace ale odhadujeme, že bychom se mohli dočkat ještě letos.

   

Martin Pavlović

Externí redaktor SMARTmania.cz, student marketingové komunikace, nadšenec do technologií, analogové fotografie a hudby.

Jeden komentář

  1. Kosi (neregistrovaný)

    Na HTC One X jde BlinkFeed normálně vypnout už teď.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel