Domů » Bleskovky » HTC Sensation XL: Aktualizace na Android 4.0 uvolněna

HTC Sensation XL: Aktualizace na Android 4.0 uvolněna

Majitelé smartphonu HTC Sensation XL se mohou začít radovat, uživatelé ve vybraných evropských zemích totiž začali hlásit dostupnost aktualizace na Android 4.0.3, který doplňuje nová verze uživatelského prostředí HTC Sense 3.6. Už včera začali dostupnost updatu reportovat uživatelé z Rumunska a Velké Británie – velikost aktualizačního souboru (OTA) je 197 MB. Pokud už čtyřkový Ice Cream Sandwich dorazil i na váš Sensation XL, dejte nám o tom vědět do komentářů.

  

HTC Sensation XL lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

6 komentářů

 1. Tak doufám, že Evo bude následovat.

 2. t0x1c (neregistrovaný)

  aktualizováno :)

 3. Stahuji do přítelkyně XLka, jsem na to zvědavý.

 4. kosta (neregistrovaný)

  uz ho mam ale cekalsem ze to bude lepsi :D moc semy nelibi

 5. Terka (neregistrovaný)

  Aktualizoval se mi asi tak před týdnem, jsem z něj spíše zklamaná než překvapená. Je pravda, že mi přijde rychlejší a má i pár nových vychytávek, ale původní android co byl v XLku byl (z pohledu baby) hezčí :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).