Sledujte nás na YouTube

HTC Sensation se od března bude prodávat s Androidem 4.0

Holandské zastoupení společnosti HTC v tiskové zprávě oznámilo, že oblíbený smartphone HTC Sensation se na tamním trhu od 1. března bude prodávat s předinstalovaným Androidem 4.0 „Ice Cream Sandwich“, půjde o speciální Ice White edici s bílým zadním krytem. Zda se dočkáme i v České republice není v tuto chvíli jasné, ale z oznámení vyplývá ještě jedna pozitivní informace – HTC by teoreticky do 1. března mohlo uvolnit update na čtyřkový Android pro současné uživatele. Aktualizace na Android 4.0 se kromě původního modelu Sensation dočkají i nástupci Sensation XE a Sensation XL.

-

Tip na článek: Přehled zařízení, která se dočkají aktualizace na Android 4.0

Zdroj: EuroDroid

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

  1. uni (neregistrovaný)

    Já v tom vidím další pozitivní informaci, portace na daný model/řadu je skutečně povedená, když mají to sebevědomí to takto dát i do prodeje. To rozhodně není samozřejmostí, spíše většinou naopak.

  2. Cleric (neregistrovaný)

    Docela by mě zajímalo jak jsou na tom s ICSkem pro EVO 3D. Vím že jej taky dostane, ale KDY to sakra bude.

  3. Kot3l (neregistrovaný)

    Sensation a EVO jsou hoodně podobné telefony, tak na tom ICSku snad pracují paralelně a přijde vzápětí.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *