Domů » Bleskovky » HTC se raduje: V Číně se prodalo 50 tisíc kusů plastového HTC One (E8) za 15 minut

HTC se raduje: V Číně se prodalo 50 tisíc kusů plastového HTC One (E8) za 15 minut

Čína se stala prvním trhem, na němž se oficiálně prodává plastová varianta vlajkové lodi HTC One (E8) a její výrobce může mít hned zpočátku důvod k radosti – za čtvrt hodiny prodal 50 tisíc kusů tohoto telefonu.

 

S plastovým tělem a absencí nepříliš vychvalovaného ultrapixelového fotoaparátu se jedná o přímého konkurenta Samsungu Galaxy S5, v jehož prospěch hovoří především nízká cena. Na čínském trhu se HTC One (E8) prodává za 2 799 juanů, což je v přepočtu cca 9 100 Kč, Galaxy S5 nebo kovová varianta HTC One (M8) přitom stojí téměř dvojnásobek. Uvidíme, jak si tento model povede na ostatních trzích, na které má přijít v následujících měsících.

  

  

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

6 komentářů

  1. mikis (neregistrovaný)

    Nedivím se, za tu cenu bych jsi ho kopil taky. Plast je dle mého názoru lepší volba než hliník.

  2. kira (neregistrovaný)

    Plast nebrat. Mám m7 a nemůžu jsi ho vynachválit.

  3. Grom51 (neregistrovaný)

    A v indonésii 200 tisíc BB Z3 už v předprodeji :D

  4. 50 tisic v cine su ako 3 kusy na slovensku

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).