Sledujte nás na YouTube

HTC se raduje: V Číně se prodalo 50 tisíc kusů plastového HTC One (E8) za 15 minut

Čína se stala prvním trhem, na němž se oficiálně prodává plastová varianta vlajkové lodi HTC One (E8) a její výrobce může mít hned zpočátku důvod k radosti – za čtvrt hodiny prodal 50 tisíc kusů tohoto telefonu.

 

S plastovým tělem a absencí nepříliš vychvalovaného ultrapixelového fotoaparátu se jedná o přímého konkurenta Samsungu Galaxy S5, v jehož prospěch hovoří především nízká cena. Na čínském trhu se HTC One (E8) prodává za 2 799 juanů, což je v přepočtu cca 9 100 Kč, Galaxy S5 nebo kovová varianta HTC One (M8) přitom stojí téměř dvojnásobek. Uvidíme, jak si tento model povede na ostatních trzích, na které má přijít v následujících měsících.

  

  

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

6 komentářů

 1. mikis (neregistrovaný)

  Nedivím se, za tu cenu bych jsi ho kopil taky. Plast je dle mého názoru lepší volba než hliník.

 2. kira (neregistrovaný)

  Plast nebrat. Mám m7 a nemůžu jsi ho vynachválit.

 3. Grom51 (neregistrovaný)

  A v indonésii 200 tisíc BB Z3 už v předprodeji :D

 4. imperator (neregistrovaný)

  50 tisic v cine su ako 3 kusy na slovensku

Napsat komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *