Sledujte nás na YouTube

HTC prý představí model M7 už 19. února, necelý týden před MWC

Na letošní výstavě Mobile World Congress, která se koná na konci února v Barceloně, bychom se tradičně měli dočkat představení celé řádky zajímavých zařízení. Podle tvrzení neznámých zdrojů blízkých tchajwanskému výrobci mezi nimi ale nebude očekávaný telefon HTC M7. Ten by se měl totiž v záři reflektorů objevit už o necelý týden dříve, konkrétně 19. února, na samostatné tiskové konferenci.

 

Jak už jsme vás informovali, model HTC M7 má být vybaven Full HD displejem s úhlopříčkou 4,7 palce, čtyřjádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon S4 Pro s taktem 1,7 GHz a 2 GB operační paměti. Softwarovou výbavu bude tvořit Android 4.2 doplněný o novou verzi uživatelského prostředí Sense 5.0.

Výše zmíněná informace se poprvé objevila na Twitteru s odkazem na neznámé zdroje, nelze ji tedy brát se 100% jistotou. Je sice pochopitelné, že HTC nechce, aby představení takto významného modelu zapadlo v záplavě nových zařízení ostatních výrobců. Na potvrzení si ale budeme muset ještě počkat.

Miroslav Havlíček

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *