Domů » Bleskovky » HTC prý představí model M7 už 19. února, necelý týden před MWC

HTC prý představí model M7 už 19. února, necelý týden před MWC

Na letošní výstavě Mobile World Congress, která se koná na konci února v Barceloně, bychom se tradičně měli dočkat představení celé řádky zajímavých zařízení. Podle tvrzení neznámých zdrojů blízkých tchajwanskému výrobci mezi nimi ale nebude očekávaný telefon HTC M7. Ten by se měl totiž v záři reflektorů objevit už o necelý týden dříve, konkrétně 19. února, na samostatné tiskové konferenci.

 

Jak už jsme vás informovali, model HTC M7 má být vybaven Full HD displejem s úhlopříčkou 4,7 palce, čtyřjádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon S4 Pro s taktem 1,7 GHz a 2 GB operační paměti. Softwarovou výbavu bude tvořit Android 4.2 doplněný o novou verzi uživatelského prostředí Sense 5.0.

Výše zmíněná informace se poprvé objevila na Twitteru s odkazem na neznámé zdroje, nelze ji tedy brát se 100% jistotou. Je sice pochopitelné, že HTC nechce, aby představení takto významného modelu zapadlo v záplavě nových zařízení ostatních výrobců. Na potvrzení si ale budeme muset ještě počkat.

Miroslav Havlíček

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).