Domů » Bleskovky » HTC připravuje nové „účko“. Jeho parametry odhaluje certifikace

HTC připravuje nové „účko“. Jeho parametry odhaluje certifikace

Společnost HTC v letošním roce představila novou řadu smartphonů „U“, kterou představuje hned několik smartphonů v čele s nedávno odhaleným HTC U11+. Telefony nesly při vývoji společné kódové označení Ocean, HTC U11+ byl například Ocean Master, U Ultra byl Ocean Note. Podle čínské certifikace 3C (China Compulsory Certification) je na spadnutí představení dalšího „účka“, které nese kódové označení Ocean Harmony.

Telefon bude zřejmě podobný vlajkovému modelu HTC U11+, neboť bude vybaven stejně velkým 6″ displejem s poměrem stran 18:9. Slabší však bude výbava uvnitř, na pozici čipsetu má být osazen Snapdragon 652 doplněný o 4 GB RAM, vnitřní úložiště má nabídnout 64GB prostoru.

Je možné, že chystaná novinka bude odlehčenou verzí HTC U11+ pro vybrané trhy, na nichž by aktuální model se svojí cenou neuspěl. Spekuluje se, že Ocean Harmony půjde do prodeje za cenu 2 599 CNY (asi 8 600 korun bez DPH), v nabídce pak má být ještě vybavenější model se Snapdragonem 660 za 3 599 CNY (asi 11 800 korun bez DPH).

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).