Domů » Bleskovky » HTC potvrzuje dostupnost Androidu 4.1 pro modely One X a One S

HTC potvrzuje dostupnost Androidu 4.1 pro modely One X a One S

S příchodem nové verze operačního systému Android se vždy objevují spekulace, který výrobce vyšle do světa jako první aktualizace pro svá zařízení, a občas hrají důležitou roli i první informace. S těmi nyní přišlo HTC a podle jejich vyjádření se Android 4.1 „Jelly Bean“ dostane nejdříve na modely One X (recenze) a One S (recenze). Tyto dvě vlajkové lodě pro první polovinu roku 2012 mají aktualizaci obdržet v blízké budoucnosti. U HTC je ale zvykem, že přesné datum neříkají a když už ano, většinou jej stejně nedodrží. 

- - -

Pro modely One V a One XL by aktualizace měla dorazit o něco později. Kdy se opět neví – HTC pouze oznámilo, že i tyto přístroje jsou v plánu. Zda se Android 4.1 dostane i na ostatní modely, třeba Desire C, HTC zatím neoznámilo.

Zdroj

Martin Prokop

10 komentářů

 1. Nedávno bylo psáno že HTC má vydat aktualizaci pro one x na verzi 4.0.x a update nikde??!!

  • Zitto (neregistrovaný)

   Tak oni testovali 4.0.4. Pak zjistili že je 4.1, tak testují, mezitím vyjde 4.1.1 a budou testovat… Ale než něco vydají, to bude doba :-(

   Ale update čekám, hlavně ten zmršený multitasking mě se*e, dyť i SE P990 před kolika lety to zvládal líp :-(

 2. Android 4.1 Jelly Bean byl portován i na Nokii N9,ikdyz Android na tento stroj nepatri a dle me ho spise degraduje,beha na nem perfektne.

  [odkaz]

 3. mohl by dostat htc sensation Android 4.1?

 4. Tom (neregistrovaný)

  A to ještě kdo ví jestli poněvadž na DHD taky slibovali ICS a teď to najednou zrušili.

  • Tom nevim kdo přišel s těmi nesmysli o zrušení ICS pro DHD ale jsou to fakt nesmysli. Jediný kdo ho zrušil je jeden kanadsky operátor a každý hned dela z komara velblouda. Všechny slibované modely tedy i DHD maji mít ICS nejpozději do konce srpna. ;-)

  • TOM (neregistrovaný)

   To jsem sice viděl. Donedávna byl i v seznamu zařízení který ICS dostanou, ale ted ho škrtli s odůvodněním „After extensive testing, we’ve determined that the current version of HTC Sense with Android provides customers with the best experience on the HTC Desire HD. When we consider new versions of software, we weigh a number of factors, but ultimately the customer experience on the product is the deciding factor. We apologize for any confusion this change may have caused our customers.“

   zdroj:[odkaz]

   je to zpráva z dneška ráno

 5. prosím vás mohlo by dostat htc sensation Android 4.1 ?

 6. xxxx (neregistrovaný)

  Taky prosímš na špatném koberečku…. to musíš chytré mozky z HTC prosit u nich :) Tady s tím asi moc nezmůžou… A podle toho, jak v poslední době přemýšlejí v HTC bych řekl, že na Sensation se plánovat Jelly Bean nebude, ale třeba se pletu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).