HTC pořádá 19. srpna v New Yorku konferenci, na které zřejmě odhalí model One (W8) s Windows Phone

Nová vlajková loď HTC se systémem Windows Phone na palubě má být podle posledních spekulací v prodeji již 21. srpna, startu prodeje by však pochopitelně mělo předcházet její představení. Tchajwanská společnost rozeslala pozvánky na akci, kterou koná 19. srpna v New Yorku. Ačkoliv v ní žádné detaily nezmiňuje, načasování by dávalo smysl.

 

Smysl rovněž dává uvedení novinky po té, co se k veřejnosti dostane aktualizace Windows Phone 8.1 GDR1. Ta přináší mimo jiné i podporu pro inteligentní pouzdra, pokud by Windows Phone verze HTC One měla stejné proporce jako její originál, můžeme očekávat notifikace na krytu Dot View Case. Jak by se vám líbil kovový Windows Phone telefon s 5“ FullHD displejem, reproduktory BoomSound a procesorem Qualcomm Snapdragon 801 s 2 GB RAM?

  

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku