Domů » Bleskovky » HTC Perfume: Top model pro rok 2016 má pohánět Android 6.1 s nadstavbou Sense 8.0

HTC Perfume: Top model pro rok 2016 má pohánět Android 6.1 s nadstavbou Sense 8.0

Za tři týdny nás přivítá nový rok a v něm se opět budeme moci těšit na přísun mobilních zařízení od všech výrobců; zejména pak na vlajkové smartphony, které opět posunou hranice toho, jaký výkon se dá uzavřít do malé kapesní krabičky. Pozadu nemá zůstat ani HTC, které bude chtít dát zapomenout na neúspěšný model One M9 (recenze); podle posledních informací má jeho zbraň pro příští rok nést kódové označení HTC Perfume.

 
Dočkáme se od HTC Parfume konečně nového designu? 

Perfume má být zcela nový telefon, údajně nejedná se o v srpnu spekulovaný model O2 (více informací), jehož vývoj byl ukončen. Ten měl disponovat šestipalcovým displejem, procesorem Qualcomm Snapdragon 820, 4 GB RAM a až 128GB vnitřní pamětí. Je možné, že některé z těchto prvků HTC použije i u chystané novinky. Operačním systémem HTC Perfume má být dosud nepředstavený Android 6.1 s nadstavbou HTC Sense 8.0.


Očekáváme, že tchajwanský výrobce svoji novinku představí na veletrhu MWC v Barceloně, který proběhne mezi 22. a 25. únorem 2015. Doufáme, že se HTC Parfume dokáže dostatečně odlišit od svých předchůdců a pomůže HTC zpátky do černých čísel. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Azcaron
Uživatel
Azcaron

iPhone je vždy prakticky stejný několik let a nikdo nenadává. Zvláštní.

uni
Uživatel
uni

Až na to, že se ob dva roky mění design:)

mirek (neregistrovaný)
Anonym
mirek (neregistrovaný)

ne vzdy, 4,4s 5,5s zmeny za 4 roky opravdu minimalni. Az se setkou prisla zmena

uni
Uživatel
uni

Nikdo z úspěšných nemění design jako blikající žárovky na kolotoči, tak to holt je. A asi to má spojitost, co myslíš;-)

Petr (neregistrovaný)
Anonym
Petr (neregistrovaný)

No Mirku to se ti jen zdá, protože jsi nikdy zmíněné iPhony asi neměl v ruce déle než pár minut v obchodě a s rozestupem X let, rozdíl mezi 4S a 5 je obrovský….

Flamb
Uživatel
Flamb

Používám iPhone jako služební telefon a ne ten rozdíl není není obrovský, ten telefon je dost podobný… řekl bych že téměr stejný. Samozřejmě je lehčí a větší, ale koncept designu zůstal nedotčen. Kdo to popírá je podle mě pokrytec nebo úplně slepej.

kukolar (neregistrovaný)
Anonym
kukolar (neregistrovaný)

no ak toto je rovnaký telefon tak treba isť k očnému

ano z predu je displej ale ináč to nemá nič spoločné

[odkaz]

mirek (neregistrovaný)
Anonym
mirek (neregistrovaný)

Aha, uz jsem pochopil. Zmenou dizajnu mate na mysli zmenu rozmeru na vysku! Tak to jo. Omlouvam se vsem, naprosto zmeneny dizajn:) Doted jsem si tech markantnich odlisnoti nebyl vedom.

Jouda Kuldanů (neregistrovaný)
Anonym
Jouda Kuldanů (neregistrovaný)

a ja doufam ze se noveho designu nedockame. htc prakticky od rady One X a pak od One M7 nahoru, ma naprosto uzasny design. takze netreba menit.