Domů » Bleskovky » HTC Perfume: Top model pro rok 2016 má pohánět Android 6.1 s nadstavbou Sense 8.0

HTC Perfume: Top model pro rok 2016 má pohánět Android 6.1 s nadstavbou Sense 8.0

Za tři týdny nás přivítá nový rok a v něm se opět budeme moci těšit na přísun mobilních zařízení od všech výrobců; zejména pak na vlajkové smartphony, které opět posunou hranice toho, jaký výkon se dá uzavřít do malé kapesní krabičky. Pozadu nemá zůstat ani HTC, které bude chtít dát zapomenout na neúspěšný model One M9 (recenze); podle posledních informací má jeho zbraň pro příští rok nést kódové označení HTC Perfume.

 
Dočkáme se od HTC Parfume konečně nového designu? 

Perfume má být zcela nový telefon, údajně nejedná se o v srpnu spekulovaný model O2 (více informací), jehož vývoj byl ukončen. Ten měl disponovat šestipalcovým displejem, procesorem Qualcomm Snapdragon 820, 4 GB RAM a až 128GB vnitřní pamětí. Je možné, že některé z těchto prvků HTC použije i u chystané novinky. Operačním systémem HTC Perfume má být dosud nepředstavený Android 6.1 s nadstavbou HTC Sense 8.0.

Očekáváme, že tchajwanský výrobce svoji novinku představí na veletrhu MWC v Barceloně, který proběhne mezi 22. a 25. únorem 2015. Doufáme, že se HTC Parfume dokáže dostatečně odlišit od svých předchůdců a pomůže HTC zpátky do černých čísel. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments