Domů » Bleskovky » HTC otevřelo v Praze novou značkovou prodejnu

HTC otevřelo v Praze novou značkovou prodejnu

Výrobce mobilních zařízení HTC otevřel v Praze novou značkovou prodejnu. Ta je zatím v testovacím provozu a do budoucna je plánováno její rozšíření a další využití. Kromě telefonů a ostatní elektroniky nabídne prodejna od června například četné originální příslušenství a výhledově také zónu pro studium a práci. Značková prodejna v pražském centru na adrese Revoluční 17 je zároveň také sběrným centrem servisní společnosti VSP Data.

  

Ve značkové prodejně v ulici Revoluční si již dnes mohou zákazníci vyzkoušet a zakoupit všechny aktuální modely z portfolia HTC. Nechybí ani nejžhavější novinky v čele s vlajkovou lodí HTC One M9. Od příštího měsíce si na své přijdou i stávající majitelé produktů HTC, kdy bude ve značkové prodejně k zakoupení také příslušenství pro zařízení této značky.

   

Spolu s otevřením prodejny spustilo HTC také svůj e-shop na adrese www.htcshop-cee.com. Zatím jen pro Českou republiku, do budoucna ovšem obslouží i další země z regionu Střední a Východní Evropy. Součástí pražské prodejny bude v budoucnu také hub v prvním patře, jenž bude sloužit především jako místo pro klidnou práci, studium nebo přednášky a školení.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

 1. Tedy ti tomu dávají na frak. „Nejnovější telefony“=14 modelů:)

  „Zobrazit všechny Smartphony“ (Zde tedy nevím, je to česky, anglicky? Nahoře to byly ještě telefony, najednou to jsou Smartphony) = stránka nenalezena.

  Absolutně nejsem schopen vylistovat příslušenství.

  Dole v CZ mutaci stránek je „Click here to email us“

  Ve vyhledávání „Dot View“ (z jejich promo na titulní stránce) = „Nenalezen žádný produkt splňující zadaná kritéria.“

  Těžká beta….

 2. figura (neregistrovaný)

  To je trochu komické, před rokem jí zavírali…

 3. petr (neregistrovaný)

  Taky si říkám. Jednu zrušily a zkouší to s novou. Na jak dlouho?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).