HTC One X, One X+, One S a J Butterfly se dočkají aktualizace na Sense 5.0

Nedávno představená vlajková loď HTC s označením One (preview + videopohled) s sebou přináší i novou verzi nadstavby HTC Sense 5.0. Ta mění původní Android k nepoznání a dosti se liší i od verzí předcházejících. Majitelé starších zařízení od tchaj-wanského výrobce si pravděpodobně pokládali otázku, dočkají-li se updatu na Sense 5.0 a pro část z nich nyní přinášíme kladnou odpověď. HTC pomocí Facebooku sdělilo, že aktualizace bude k dispozici pro globální verze telefonů One X (recenze), One X+ (recenze), One S (recenze) a J Butterfly (preview).

Ačkoliv nikde není psáno, že se jedná o konečný seznam, mnoho šancí bychom starší modelům nedávali. Výrobce také upozorňuje, že o některé funkce budou One X, X+, S a J Butterfly ochuzeny. Důvodem je fakt, že jisté záležitosti jsou závislé na hardwaru, jímž dřívější modely nejsou vybaveny. O přibližném datu uvolnění updatu se HTC nezmiňuje, předpokládáme však, že se majitelé výše uvedených modelů dočkají v řádu několika měsíců.

Autor článku
Martin Pavlović
O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku