Domů » Bleskovky » HTC One X by se mohl dočkat aktualizace na Jelly Bean v říjnu

HTC One X by se mohl dočkat aktualizace na Jelly Bean v říjnu

Společnost HTC už v minulosti přišla s oznámením, že pro model HTC One X a uvolní aktualizaci na nový Android 4.1 „Jelly Bean“, ale přesnější termín už oznámen nebyl. Paul O’Brien ze serveru MoDaCo, kterého můžeme považovat za velmi důvěryhodný zdroj uvedl, že by se One X měl dočkat aktualizace na „Jelly Bean“ v průběhu října, což je velmi pozitivní zpráva. Nová verze Androidu bude dostupná také pro HTC One S, nicméně tady se zatím přesnější termín neví.

 

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

4 komentářů

  1. to je ale oznamenie, tazko drahe zariadenie daneho vyrobcu dostane raz mozno nejaky update na viac nez polroka stary system…a mozno dostane aj dalsie zariadenie…a mozno si nebudete musiet kupit novy model aby ste mali najnovsi os a mozno raz….vyrobcovia androidov si robia srandu zo svojich zakaznikov…je to hanba, hlave ze 2423534545milionov novych zariadeni denne…keby tak racej spocitali pocet stresu s androidom…

    • Tyhle nářky jsou už trapný. Google taky pracuje na novým systému pro Nexus minimálně půl roku, až je to hotový, představí ho a vypustí pro neXuse. Ve stejnou dobu teprve obdrží zdrojáky ostatní výrobci a začínají na tom pracovat, je jasný, že do měsíce to nebude. Někomu to trvá dýl, někdo to má dřív.Já si nemůžu stěžovat na podporu pro One x, mám ho čtyři měsíce a už byly čtyři aktualizace, šlape parádně. Podpora není jen o nejnovější verzi systému. A že to takhle je, ví každý, do toho s tím jdeme.

    • TO GEARY: Tak pravda bylo by to mnohem rychleji, kdyby vyrobci telefonu nejdrive vydali cisty Android a ty jejich kravoviny by si mohl uzivatel stahnout pozdeji treba z Play…

    • Tak ty jejich kravoviny nejsou obyčejný launcher, který stáhneš a jedeš, to je prorostlý do hloubky. Mně třeba sense vyhovuje a některý věci jsou lepší než v čistým androidu, kdybych toužil po čistým, koupím nexuse, kterýho jsem měl. Obojí má něco do sebe.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).