HTC One SV obdržel update na Android 4.2.2 a Sense 5.0

V posledních dnech se s aktualizacemi doslova roztrhl pytel. Top modely většiny výrobců dostávají aktualizace na Android 4.3 „JellyBean“, další se těší na zbrusu nový Android 4.4 „KitKat“. Samotné HTC nedávno vydalo aktualizaci pro svůj nejlepší model HTC One, dnes se však svého šťastného dne dočkal i starší One SV, který bude nově fungovat společně s Androidem 4.2.2 a prostředím Sense 5.0.

 

HTC One SV doposud pracovalo s Androidem 4.1.2 a Sense 4.0. Aktualizace (build 3.11.401.1) má velikost 431 MB a přináší opravy několika dříve nahlášených chyb. V Evropě byla aktualizace nabídnuta prvním šťastlivcům už předevčírem a pokud na váš stroj zatím nedorazila, nezoufejte, v nejbližších dnech vás vaše One SV určitě obšťastní notifikační zprávou, že máte aktualizaci k dispozici.

Michael Krahulec

2 komentáře

  1. kubosss (neregistrovaný)

    Kde je ta aktualizace???zatim ani prd :(((((

  2. Markytka (neregistrovaný)

    Včera jsem si provedla aktualizaci na Android 4.2.2 Sense 5.0 a jsem z toho nešťastná, vše se změnilo, pro mě k horšímu (myslím vzhledově). Mám pocit jako by mi někdo vyměnil mobil, je mi úplně cizí. Skoro jako by člověk vyměnil chlapa… Jsem z toho zoufalá…

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel