HTC One: Sledujte s námi dnešní premiéru vlajkové lodi přímo z Londýna (oživeno)

Dnes v 16:00 našeho času představí HTC v Londýně svou novou vlajkovou loď, model HTC One a redakce SmartMania.cz bude u toho, takže se v průběhu odpoledne můžete těšit na aktuální zpravodajství přímo z místa dění od našeho šéfredaktora Jirky Hrmy a později také na komentovaný videopohled s prvními dojmy (sledovat nás můžete také na Twitteru). Připomínáme také, že už tento pátek bude mít padesátka vybraných zájemců mít možnost vyzkoušet si vlajkovou loď HTC mezi prvními v České republice (další informace).

  
HTC One v černé a bílé variantě: Finální podobu se dozvíme už za několik hodin

Není vylouženo, že zde HTC představí více modelů, kromě vlajkové lodi s kódovým označením M9 bychom se mohli dočkat ještě dalších dvou telefonů střední třídy (M4 a G2). HTC One nabídne pětipalcový fullHD displej (1080 x 1920 px), 2 GB RAM, 13Mpx/4,3Upx se speciální technologií, kde budou obraz snímat hned tři senzorové vrstvy umístěné za sebou (více informací) a čtyřjádrový čip Qualcomm Snapdragon S4 Pro. Slot na paměťové karty bude chybět, pro uživatelská data bude k dispozici 32GB interní úložiště.

 
Screenshoty z vývojové verze prostředí HTC Sense 5.0

Operační systém Android 4.2 doplní také zbrusu nová verze uživatelského prostředí HTC Sense 5.0, O přísun energie by se měl postarat akumulátor s kapacitou 2020 mAh, nicméně zatím se jedná o neoficiální hardwarové parametry a je možné, že ve výsledku bude všechno úplně jinak.

Z dříve uniklých renderů víme, že by se HTC One měl prodávat ve dvou barevných variantách – černé a bílé. Další informace budeme přinášet v průběhu dne, tak nás nezapomeňte sledovat, ať vám neunikne žádná zajímavost. Veřejný video stream z akce tentokrát dostupný nebude.

Aktualizováno v 11:00

Na internet unikly finální rendery nové vlajkové lodi HTC One…

 

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku