Domů » Bleskovky » HTC One: Sledujte s námi dnešní premiéru vlajkové lodi přímo z Londýna (oživeno)

HTC One: Sledujte s námi dnešní premiéru vlajkové lodi přímo z Londýna (oživeno)

Dnes v 16:00 našeho času představí HTC v Londýně svou novou vlajkovou loď, model HTC One a redakce SmartMania.cz bude u toho, takže se v průběhu odpoledne můžete těšit na aktuální zpravodajství přímo z místa dění od našeho šéfredaktora Jirky Hrmy a později také na komentovaný videopohled s prvními dojmy (sledovat nás můžete také na Twitteru). Připomínáme také, že už tento pátek bude mít padesátka vybraných zájemců mít možnost vyzkoušet si vlajkovou loď HTC mezi prvními v České republice (další informace).

  
HTC One v černé a bílé variantě: Finální podobu se dozvíme už za několik hodin

Není vylouženo, že zde HTC představí více modelů, kromě vlajkové lodi s kódovým označením M9 bychom se mohli dočkat ještě dalších dvou telefonů střední třídy (M4 a G2). HTC One nabídne pětipalcový fullHD displej (1080 x 1920 px), 2 GB RAM, 13Mpx/4,3Upx se speciální technologií, kde budou obraz snímat hned tři senzorové vrstvy umístěné za sebou (více informací) a čtyřjádrový čip Qualcomm Snapdragon S4 Pro. Slot na paměťové karty bude chybět, pro uživatelská data bude k dispozici 32GB interní úložiště.

 
Screenshoty z vývojové verze prostředí HTC Sense 5.0

Operační systém Android 4.2 doplní také zbrusu nová verze uživatelského prostředí HTC Sense 5.0, O přísun energie by se měl postarat akumulátor s kapacitou 2020 mAh, nicméně zatím se jedná o neoficiální hardwarové parametry a je možné, že ve výsledku bude všechno úplně jinak.

Z dříve uniklých renderů víme, že by se HTC One měl prodávat ve dvou barevných variantách – černé a bílé. Další informace budeme přinášet v průběhu dne, tak nás nezapomeňte sledovat, ať vám neunikne žádná zajímavost. Veřejný video stream z akce tentokrát dostupný nebude.

Aktualizováno v 11:00

Na internet unikly finální rendery nové vlajkové lodi HTC One…

 

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

5 komentářů

  1. Nové Sense konečně vypadá k životu. Tímto si HTC hodně šplhne. Mě osobně se tato forma čistého Androidu s minimální nástavbou velice zamlouvá.

  2. Honza (neregistrovaný)

    Za me jestli to nema slot na pametovy karty, tak je to zabitej celkem slibne vyhlizejici mobil.

    • tak snad tonezabiju absenciou slotu a slabou baterkou, toto by mohol byt pre HTC po dlhej dobe uspesny model

    • Obávám se nejhoršího, SLCD3-16, Beast Audio, bez slotu na pam. kartu, bez výměnné baterie, ten design kterýs se teď ukazuje, nahoněné ppi, slabá kapacita baterie… Jasně řekli, že lidi chtějí tenké přístroje, tak to bude asi v tomto diktátu…:-/

    • Resp. nikde není psáno, že představí jen jednu věc, tedy je tu naděje, že se představí i normální praktické věci…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).