HTC One s Windows Phone 8.1: Podívejte se na finální render chystané novinky

Už dlouhou dobu se spekuluje o tom, že HTC chystá Windows Phone variantu svého vlajkového modelu One (M8). Na webových stránkách amerického operátora Verizon se před několika okamžiky omylem objevily finální rendery tohoto modelu. Oficiální premiéra je přitom naplánována až na 19. srpna.

Stejně jako Android verze, i tato varianta nabídne pětipalcový displej s full HD rozlišením, stereo reproduktory BoomSound, hliníkové tělo, duální fotoaparát (13Mpx) a infračervený port pro ovládání domácí elektroniky a chybět nebude ani BlinkFeed (pravděpodobně jako samostatná aplikace pro odběr novinek). V tuto chvíli nevíme, zda se telefon objeví pouze na americkém trhu, nebo se dočkáme i verze pro Evropu (doplněno: Server Neowin informuje, že by se novinka měla objevit také v Evropě). A jaké jsou vaše preference? Uvítali byste HTC One i ve verzi s Windows Phone 8.1 nebo vám tento model přijde zbytečný?

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku