HTC One: Prohlédněte si sestřih z výrobního procesu (video)

Uvedení vlajkové lodi HTC One na český trh se konečně blíží a od zahájení prodeje nás dělí jen několik málo dnů. Čekání na tento telefon si můžete zkrátit novým videem, které zveřejnilo přímo HTC. Kromě krátkých rozhovorů s designéry si v klipu můžete prohlédnout i několik záběrů z výrobního procesu hliníkového těla.

HTC One (recenze) to po uvedení na trh nebude mít vůbec jednoduché. Stihly jej totiž předběhnout dva klíčové modely konkurenčních výrobců – Sony Xperia Z (recenze) a Samsung Galaxy S4 (recenze), které rovněž nabízejí fullHD displej a výkonný hardware v čele se čtyřjádrovým procesorem. Modelu One hraje do karet originální design a hliníkové tělo, postrádá však slot na paměťové karty, který najdeme například v útrobách „es-čtyřky“. Xperia Z zase dokáže zaujmout nejnižší cenou z trojlístku telefonů a také faktem, že se jedná o odolný smartphone se stupňem krytí IP57 (test).

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku