Domů » Bleskovky » HTC One: Prohlédněte si sestřih z výrobního procesu (video)

HTC One: Prohlédněte si sestřih z výrobního procesu (video)

Uvedení vlajkové lodi HTC One na český trh se konečně blíží a od zahájení prodeje nás dělí jen několik málo dnů. Čekání na tento telefon si můžete zkrátit novým videem, které zveřejnilo přímo HTC. Kromě krátkých rozhovorů s designéry si v klipu můžete prohlédnout i několik záběrů z výrobního procesu hliníkového těla.

HTC One (recenze) to po uvedení na trh nebude mít vůbec jednoduché. Stihly jej totiž předběhnout dva klíčové modely konkurenčních výrobců – Sony Xperia Z (recenze) a Samsung Galaxy S4 (recenze), které rovněž nabízejí fullHD displej a výkonný hardware v čele se čtyřjádrovým procesorem. Modelu One hraje do karet originální design a hliníkové tělo, postrádá však slot na paměťové karty, který najdeme například v útrobách „es-čtyřky“. Xperia Z zase dokáže zaujmout nejnižší cenou z trojlístku telefonů a také faktem, že se jedná o odolný smartphone se stupňem krytí IP57 (test).

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

4 komentářů

  1. Od kdy ma stupeň kdytí ip67?

    • Presne tak,Xperia Z ma IP57.Tato chyba je tady po nekolikate..IP67 nabizi napr. Xperia GO.

  2. Bytroušek (neregistrovaný)

    HTC dovede zaujmout také servisem (VSP Data). Tomu chybějícímu slotu na SD kartu je ale škoda, to by tam šlo nacpat někde z boku, aniž by bylo třeba sundavat kryt.

    • Slo by vsechno,ale „moda“ a jejich podporovacu je dnes jinde.Sla by vyndavat i baterie,jeje toho by slo.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).