HTC One Mini aka M4 se ukazuje na uniklém renderu

Před uvedením HTC One, tehdy ještě známého pod názvem HTC M7, se spekulovalo také o modelu střední třídy s označením M4. Po uvedení vlajkové lodi One se na něj trochu pozapomnělo, nyní se však ukazuje na uniklém renderu a zdá se, že ti, kteří touží po kompaktním ale zároveň stále solidně vybaveném smartphonu mají nového kandidáta.

HTC One Mini, což je název, pod kterým novinka nejspíše půjde do prodeje, se bude honosit 4,3palcovým displejem s HD (1280 x 720 px) rozlišením, blíže nespecifikovaným dvoujádrovým procesorem od Qualcommu, 2 GB operační paměti a operačním systémem Android ve verzi 4.2 „Jelly Bean“. Stejně jako u většího sourozence One nebude chybět ultrapixelový fotoaparát a v některých zemích určitě udělá radost i přítomnost LTE. O ceně či dostupnosti zatím nepadlo ani slovo, to by se však mělo změnit ještě koncem tohoto čtvrtletí.

Autor článku
Martin Pavlović
O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku