Domů » Bleskovky » HTC One Max na kvalitních snímcích: Na čtečku otisků prstů se nezapomnělo

HTC One Max na kvalitních snímcích: Na čtečku otisků prstů se nezapomnělo

Na internetu se objevily nové a poměrně kvalitní fotografie chystané novinky One Max od HTC. Jak už název napovídá, nepůjde o žádného drobečka, ale o poměrně velké zařízení s 5,9″ fullHD displejem. Pohánět by jej měl quad-core procesor Snapdragon 800, nicméně ve hře zůstává i starší čip Snapdragon S4 Pro.

Nebudou chybět ani vychytávky typické pro HTC – například ultrapixelový fotoaparát, stereoreproduktory BoomSound či softwarové záležitosti HTC BlinkFeed a HTC Zoe. Ze snímků je rovněž patrné, že se tlačítko Power z horní hrany přestěhovalo na levý bok, infračervený port zůstal na původním místě, stejně jako 3,5mm výstup na sluchátka.

  

Pod objektivem fotoaparátu nebude chybět čtečka otisků prstů, která má zároveň fungovat jako další hardwarové tlačítko. LG G2 už tedy nebude jediný smartphone s tímto nezvykle řešením ovládáním. Spekuluje se, že bychom se oficiálního představení měli dočkat během několika následujících dnů.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

5 komentářů

 1. Děsím se okamžiku, kdy se na zadní straně telefonu objeví qwerty klávesnice…

 2. fore (neregistrovaný)

  Ultrapixel? Zase? Fail…. Navic jim to nejak hapruje ohledne toho byleho deliciho plastu mezi hlinikem.

  • Tony (neregistrovaný)

   Nemyslíš, že sa to bude dať otvoriť?? Bože Haters gonna hate.

 3. kdw (neregistrovaný)

  To akoze na ku onu tam dai ten snimac otlackou ? :D vypada to otrasne a navise to neplni ziadnu funkciu …. achjaj ked si HTC mysli ze ho snimac otlackou a Skorotablet vytiahne z biedy tak to asi bol velky krok vedla …

  Nidky som neobluboval znacku HTC neviem preco ich design a Sense prostredie mi pride take neohrabane a nepaci sa mi ….

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).