Domů » Bleskovky » HTC One Max a modrý HTC se začaly prodávat v ČR

HTC One Max a modrý HTC se začaly prodávat v ČR

Největší model z produktové řady HTC One max jde dnešním dnem do prodeje. Tabletofon od HTC s čtyřjádrovým procesorem Snapdragon 600 a Androidem 4.3 s nejnovější uživatelskou nadstavbou Sense 5.5 je do konce roku exkluzivně v nabídce u prodejce Alza.cz za cenu 17 999 Kč. Spolu s uvedením HTC One max přichází na český trh také očekávaná modrá varianta vlajkové lodi One.

 

Pro příznivce modré barvy se na českém trhu objevila další barevná varianta modelu HTC One. Modré HTC One tak doplňuje standardní stříbrnou, černou a červenou variantu. Zakoupit jej lze v pražské značkové prodejně HTC v ulici Na Poříčí za doporučenou cenu 15 999 Kč (kde koupit nejlevněji?).

Graf ceny smartphonu HTC One poskytuje server Heureka.cz

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

9 komentářů

  1. Lukáš (neregistrovaný)

    4Mpx fotoaparát? To je překlep nebo špatný vtip HTC?

  2. Tak za 18K to si teda hodně věří. Takový Note 3 je mnohem více propracovanější a svojí cenu 18-19K obhájí ,ale toto HTC je zklamání a řekl bych že to bude propadák :)

  3. Ferro (neregistrovaný)

    Už jste trapný nedivím se že jde ta firma ke dnu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).