Domů » Bleskovky » HTC One M9+ na prvních snímcích: Větší, s Quad HD displejem a možná i čtečkou otisku prstu

HTC One M9+ na prvních snímcích: Větší, s Quad HD displejem a možná i čtečkou otisku prstu

Už v době, kdy se objevovaly první úniky HTC One M9, se spekulovalo také o větší variantě, jež bude duchovním nástupcem obřího HTC One Max (recenze). Ta nyní znovu vystrkuje růžky na snímku, kde je její přední a zadní strana porovnána se standardním One M9. Po designové stránce se neodehrály žádné zásadní změny a patrný je tak především nárůst rozměrů díky 5,2palcovému displeji, který by měl dostat do vínku rozlišení 1440 x 2560 px. Smartphone rozhodně není žádným drobečkem, jelikož jeho míry činí 150,9 x 72,5 x 10,15 mm. Pro porovnání – LG G2 (recenze) se stejnou úhlopříčkou je velké pouze 138,5 x 70,9 x 8,9 mm.

 

Zajímavostí je hardwarové home tlačítko mezi reproduktory na spodní hraně, které by zároveň mohlo ukrývat i čtečku otisku prstů. Další změnou je přítomnost druhého fotoaparátu na zadní straně podobně, jako tomu bylo v případě loňského One M8 (recenze). Jiná fotografie zadní strany ovšem nasvědčuje tomu, že bude použit samostatný 20Mpx snímač, ačkoliv kvůli odrazu blesku to není úplně snadné posoudit.

 

Odlišností od již představeného One M9 bude pravděpodobně více, po stránce hardwaru by na tom novinka nicméně měla být stejně jako standardní verze. Tak či onak je potřeba mít na paměti, že ani jeden ze snímků výše nepochází přímo od HTC a pro jistotu tak bude lepší je brát s rezervou. Kdy se toho o novince dozvíme více bohužel nelze v tuto chvíli určit.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

5 komentářů

 1. pet (neregistrovaný)

  giganticke ramecky navic s tlacitky na displeji a nesmyslne nevyuzitym mistem v miste loga, dekuji nechci ani zadarmo

 2. Tak to snad proboha je kachna, to je strašný kočkopec (ty tlačítka). Jako Android často nedává smysl (resp. zřízení), ale co je moc, to je moc:)

 3. Fore (neregistrovaný)

  A bude se přehřívat jako M9 :D Která už se sice nepřehřívá, zato procesor byl přiškrcen na 1.5 Ghz z původních 2Ghz – vše pro dobro zákazníka který touží po kvalitním produktu za 20 000.

 4. loko (neregistrovaný)

  co cena? 24.000?

 5. Tomas (neregistrovaný)

  Nastupce One max? Max má 5,9″ nástupce bych celkem i bral….5,2″ je ale trochu málo

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).