Domů » Bleskovky » HTC One (M9) lze koupit v předprodeji na Best Buy, známe cenu

HTC One (M9) lze koupit v předprodeji na Best Buy, známe cenu

Za pár hodin bude oficiálně představena vlajková loď společnosti HTC, model One (M9). Tento kousek nás patrně ničím nepřekvapí, neboť v uběhnuvším týdnu unikla na internet jak propagační videa, tak živé snímky tohoto telefonu. Jediné dva otazníky tak zůstávají u položek dostupnost a cena, ty nyní alespoň částečně poodhaluje americký nákupní řetězec Best Buy.

 
HTC One (M9), One (M8), One (M7) 

Dostupnost „Coming Soon“ sice zrovna příliš vypovídající není, za to známe předprodejní cenu, která činí 650 dolarů (16 000 Kč bez DPH). Za tyto peníze zákazník dostane telefon s pětipalcovým FullHD displejem, Snapdragonem 810, 3 GB RAM, 32 GB vnitřním úložištěm a fotoaparátem o rozlišení 20 Mpx. Finální českou cenu a datum uvedení na trh prozatím neznáme, zprávy z Ameriky ale naznačují, že vlajková loď HTC bude prodávána za „vlajkové peníze“. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Ascension (neregistrovaný)

    Takže v ČR bude přesně za 20.5k.vyborne HTC.

  2. Silver (neregistrovaný)

    takže s dph a přirážkou od prodavačů je to tak 22k…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).