Domů » Bleskovky » Vánoční dárek od HTC: Model One M9 dostává Android 6.0, HTC One A9 zase Android 6.0.1

Vánoční dárek od HTC: Model One M9 dostává Android 6.0, HTC One A9 zase Android 6.0.1

HTC se snaží být v aktualizacích svých smartphonů na nejnovější verze systému co nejrychlejší, byť se obvykle týkají pouze těch nejvybavenějších zařízení. Letos si dokonce tchajwanskému výrobci podařilo přivést na trh první zařízení s Androidem 6.0 Marshmallow (nepočítáme-li Nexusy), jimž se stal model One A9 (recenze). Tento telefon navíc již dnes dostane nejnovější Android 6.0.1., jehož největší novinkou jsou dvě stovky nových ikon (více informací).

  

Podle Mo Versiho z HTC ale nemusí smutnit ani majitelé současné vlajkové lodě HTC M9, tento model dostane ještě během dnešního dne aktualizaci na Android 6.0 Marshmallow. Pokud jej nemáte od mobilního operátora, ale z volného prodeje, můžete pomalu začít kontrolovat dostupnost aktualizace.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *