Domů » Bleskovky » HTC One M8 Prime bude mít opět duální fotoaparát, hlavní čočka bude vystouplá

HTC One M8 Prime bude mít opět duální fotoaparát, hlavní čočka bude vystouplá

Včera jsme vám přinesli první várku specifikací prémiové verze HTC One (M8), které byly zveřejněny díky Evleaks, dnes k nim přidáváme první fotografii tohoto modelu, pocházející ze stejného zdroje. Je na ní zachycen detail na dvojici čoček hlavního fotoaparátu, které doplňuje přisvětlovací dioda.

HTC zřejmě bude pokračovat v nastoleném trendu a opět přijde s duálním fotoaparátem, očekává se, že na tomto poli dojde k několika změnám. Z obrázku je patrné, že hlavní čočka bude vyčnívat nad tělo přístroje, je tedy možné, že se dočkáme vylepšené optiky, ostatně (ne)kvalita fotografií HTC One (M8) byla v převážně pozitivních recenzích (přečtěte si tu naši) vytýkána tomuto modelu nejčastěji. Jak bude přibližně novinka vypadat se můžete podívat na zveřejněné animaci opět od Evleaks.

 
Takhle bude vypadat chystaná novinka HTC Prime

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *