Domů » Bleskovky » HTC One (M8) Eye s 13Mpx fotoaparátem jde do prodeje: Zatím pouze v Číně

HTC One (M8) Eye s 13Mpx fotoaparátem jde do prodeje: Zatím pouze v Číně

Tchajwanská společnost HTC ve středu představila nové produkty, oproti předchozím spekulacím však mezi nimi chyběl model One (M8) Eye. Ten měl být lehkým upgradem současné vlajkové lodě HTC One (M8), jediným očekávaným rozdílem měla být náhrada 4megapixelového snímače za 13megapixelový.

  

Ačkoliv tento telefon představen nebyl, zjevně existuje a tchajwanský výrobce jej nabízí na svých čínských webových stránkách, jeho cena je stanovena na 3 999 Yenů (asi 14 200 Kč bez DPH). Patrně se tedy bude jednat o exkluzivní zařízení pro asijské země, přičemž evropskému zákazníkovi zůstane na výběr původní kovový HTC One, případně nově představený HTC Desire Eye z polykarbonátu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).