Sledujte nás na YouTube

HTC One (M8) dostává v České republice OTA aktualizaci na Android 5.0

HTC One M8 (recenze) z české distribuce dostává akutalizaci na Android 5.0 Lollipop. Šířena je pomocí OTA a její velikost dosáhla 780 MB, počítejte tak s tím, že stahování chvilku potrvá a nemáte-li příliš štědrý datový limit, nezapomeňte se nejprve připojit k WiFi.

 

Update přináší především nejnovější verzi operačního systému Android se všemi jejími výhodami včetně vylepšené zamykací obrazovky, centra notifikací a přibylo také vyhledávání v nabídce nastavení. Za tip děkujeme uživateli @parmiiik, jenž nás na Twitteru pohotově informoval.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

6 komentářů

 1. Tomee (neregistrovaný)

  Design se mi moc líbí..menší písmo v notifikační liště…notifikace na zam. obrazovce, notifikace při zapnutém displeji…obecně se mi lízatko dost líbí :)

  jen prosím o radu..složka další má už 6,1 GB…je nějaká možnost tuto složku regulovat, pročistit či něco jiného?? Jako z 16 GB zůstává jen 10…což mi příjde divné :(

  • lukass71 (neregistrovaný)

   Taky na tech 6GB ted koukam, to fakt nechapu, pred updatem tam bylo tak 3-4…

   Jinak ten design mi prijde takovy divny, napul je to lollipop a jeho material design a napul sense.. Uvidime, co prinese sense 7 :)

  • Tomee (neregistrovaný)

   No já ji mám úplně jetou…před instalací jsem měl skoro 5…nikde na netu nemůžu najít co s tím…

   Já to vyřešil nova launcherem…prakticky si můžu nastavit design jaký chci, změnit ikony a hlavně ty gesta navíc! a poté aby mě to neomrzelo co měsíc střídám htc sense a novu

  • lukass71 (neregistrovaný)

   Ono je rozdil mezi launcherem a UI, sense launcher si nemuzu vynachvalit, ale to UI, tim myslim prave tu notifikacni listu, naposledy spustene aplikace, animace atp. mi prijde takove pul na pul :D

 2. Mišenko (neregistrovaný)

  zatiaľ som maximálne spokojný :)

 3. mattyy1hp (neregistrovaný)

  Mě by zajímalo, proč ještě včera, když jsem měl custom recovery, mi to aktualizaci nabídlo a dokonce i stahlo. A dneska, když jsem konečně našel čas na flashnutí original recovery to píše, že nejsou k dispozici aktualizace.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *