Domů » Bleskovky » HTC One M8 a M7 dostanou nový Android „L“

HTC One M8 a M7 dostanou nový Android „L“

Novou verzi systému Android, která byla na konferenci Google I/O schována za písmeno „L“, bude možné instalovat i na současná zařízení. Společnost HTC se nechala slyšet, že přichystá update pro své poslední dvě vlajkové lodě HTC One M8 a M7 a to ve velmi krátkém časovém horizontu. Aktualizace bude vypuštěna celosvětově do devadesáti dnů od chvíle, kdy výrobce dostane od Google finální kód systému.

 

Děje se tak na základě závazku, který HTC přislíbilo v programu HTC Advantage; tento program má zajistit co nejdelší a nejlepší uživatelskou zkušenost po pořízení nového zařízení tchajwanské značky. Po vlajkových lodích mají přijít na řadu jejich deriváty z rodiny telefonů One. Kdy HTC obdrží finální sestavení Androidu „L“ je prozatím velkou neznámou.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentáře

  1. kuba (neregistrovaný)

    A kolik modelů dostane podporu a jaké jsou systémové požadavky vyšší nebo nižší?

  2. cardi (neregistrovaný)

    Trosku v tomdle htc zavidim :) no jsem zvedav na samsung

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *