Domů » Bleskovky » HTC One (M7) se ukazuje na novém renderu, tentokrát v černé barvě

HTC One (M7) se ukazuje na novém renderu, tentokrát v černé barvě

Do představení nové vlajkové lodi HTC s označením One zbývá už jen pár dní a spolu s tím se na internetu pochopitelně objevuje čím dál více spekulací. Nedávno se objevil nový render, o jehož pravdivosti jsme silně pochybovali, jelikož byl velmi podobný spornému prvnímu obrázku, který se v souvislosti s HTC One ukázal. Ten samý snímek se nyní objevuje znovu, avšak odhaluje vzhled černé varianty zařízení, která by se měla objevit souběžně s tou bílou.

Stále se nemůžeme zbavit dojmu, že přední strana až nápadně připomíná záda iPhone 5, zajímavým nápadem jsou však stereo reproduktory vyskytující se nad i pod obrazovkou. Podivuhodná jsou též softwarová tlačítka na spodní straně displeje, kde se uprostřed místo ikony multitaskingu nachází logo tchaj-wanského výrobce. Pravdivostí renderu si tedy rozhodně nemůžeme být jisti, skutečnost se však dozvíme již 19. února v Londýně a naše redakce u toho samozřejmě nebude chybět.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

2 komentářů

  1. Sense připomíná WP, vzhled je zase BB Z10. Kdyby to udělal samsung, ale HTC?

    • Tony (neregistrovaný)

      Sense bude v podstate to isté ako Sense 4+ len iné ikonky, tapety a widgety v podobe Live Tiles. Proste komu vyhovuje viac WP prostredie a chce Android tak Sense 5 mu to dá.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).