HTC One (M7) se ukazuje na novém renderu, tentokrát v černé barvě

Do představení nové vlajkové lodi HTC s označením One zbývá už jen pár dní a spolu s tím se na internetu pochopitelně objevuje čím dál více spekulací. Nedávno se objevil nový render, o jehož pravdivosti jsme silně pochybovali, jelikož byl velmi podobný spornému prvnímu obrázku, který se v souvislosti s HTC One ukázal. Ten samý snímek se nyní objevuje znovu, avšak odhaluje vzhled černé varianty zařízení, která by se měla objevit souběžně s tou bílou.

Stále se nemůžeme zbavit dojmu, že přední strana až nápadně připomíná záda iPhone 5, zajímavým nápadem jsou však stereo reproduktory vyskytující se nad i pod obrazovkou. Podivuhodná jsou též softwarová tlačítka na spodní straně displeje, kde se uprostřed místo ikony multitaskingu nachází logo tchaj-wanského výrobce. Pravdivostí renderu si tedy rozhodně nemůžeme být jisti, skutečnost se však dozvíme již 19. února v Londýně a naše redakce u toho samozřejmě nebude chybět.

Autor článku
Martin Pavlović
O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku