Sledujte nás na YouTube

HTC One (M7) se ukazuje na novém renderu, tentokrát v černé barvě

Do představení nové vlajkové lodi HTC s označením One zbývá už jen pár dní a spolu s tím se na internetu pochopitelně objevuje čím dál více spekulací. Nedávno se objevil nový render, o jehož pravdivosti jsme silně pochybovali, jelikož byl velmi podobný spornému prvnímu obrázku, který se v souvislosti s HTC One ukázal. Ten samý snímek se nyní objevuje znovu, avšak odhaluje vzhled černé varianty zařízení, která by se měla objevit souběžně s tou bílou.

Stále se nemůžeme zbavit dojmu, že přední strana až nápadně připomíná záda iPhone 5, zajímavým nápadem jsou však stereo reproduktory vyskytující se nad i pod obrazovkou. Podivuhodná jsou též softwarová tlačítka na spodní straně displeje, kde se uprostřed místo ikony multitaskingu nachází logo tchaj-wanského výrobce. Pravdivostí renderu si tedy rozhodně nemůžeme být jisti, skutečnost se však dozvíme již 19. února v Londýně a naše redakce u toho samozřejmě nebude chybět.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

2 komentáře

  1. GreenArrow (neregistrovaný)

    Sense připomíná WP, vzhled je zase BB Z10. Kdyby to udělal samsung, ale HTC?

    • Tony (neregistrovaný)

      Sense bude v podstate to isté ako Sense 4+ len iné ikonky, tapety a widgety v podobe Live Tiles. Proste komu vyhovuje viac WP prostredie a chce Android tak Sense 5 mu to dá.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *