Domů » Bleskovky » HTC One M10: Premiéra 11. dubna v Londýně?

HTC One M10: Premiéra 11. dubna v Londýně?

Společnost HTC si vzala na vývoj své nadcházející vlajkové lodě více času než loni. Zatímco loňský model One M9 měl svoji premiéru v únoru v rámci veletrhu MWC, letošní model vyvíjený pod kódovým označením Parfume bude představen později. Podle nejnovějších informací se má premiéra odehrát v Londýně 11. dubna.

24492653859_0616fd0ba6_b

HTC si tak vymění pozici s LG, které na rozdíl od loňského roku svoji letošní vlajkovou loď do Barcelony přiveze. Odklad údajně nastal z důvodu změn designu na poslední chvíli, novinka tchajwanského výrobce by se neměla dostat do obchodů pod označením One M10, ale pod úplně novým, jednoslovným jménem; HTC tak zřejmě bude chtít hodit za hlavu odkaz na nepříliš úspěšný loňský model.

Na MWC bude tchajwanský společnost nejspíše propagovat svůj aktuální smartphone One A9, virtuální realitu Vive Pre a možná ukáže i novou nositelnou elektroniku, kterou vyvíjí ve spolupráci s oděvní značkou Under Armour.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments