Domů » Bleskovky » Sledujte online: Tisková konference HTC a premiéra modelu One A9

Sledujte online: Tisková konference HTC a premiéra modelu One A9

Na dnešní den si společnost HTC připravila tiskovou konferenci, na které představí nový model s označením One A9, od kterého si tchaj-wanská značka hodně slibuje. Rozhodně ale nepůjde o žádný vlajkový model s nejlepší výbavou; podle dostupných informací by měl telefon disponovat 5″ Full HD displejem, procesorem Snapdragon 617, 2 GB RAM a 13Mpx fotoaparátem. Kapacita akumulátoru by měla být 2150 mAh a chybět nemá ani čtečka otisků prstů.


Takto by měl HTC One A9 vypadat. Čtečka otisků prstů je zabudovaná ve středovém tlačítku.

Hardwarové parametry tedy na špičku nedosáhnou, ale to vůbec nevadí, protože tyto specifikace jsou pro dnešní potřeby zcela dostačující. Teď už jen doufejme, že to HTC nepřežene s cenou. HTC One A9 poběží na Android 6.0, který doplní nová verze uživatelského prostředí Sense. HTC celou akci bude živě streamovat, přenos začne v 18:00 našeho času.

HTC Be Brilliant

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. Snad tak vypadat nebude…. Byla by to ukázka mizerného invence (jak vizuálně, tak kvalitativně).

  2. shield (neregistrovaný)

    htc A9 bude stát 600eur. Brzy htc krachne toto je nezachrání.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).