Domů » Bleskovky » HTC One 2 zřejmě bude dostupný ve variantě se dvěma sloty na SIM kartu

HTC One 2 zřejmě bude dostupný ve variantě se dvěma sloty na SIM kartu

O nástupci modelu HTC One se spekuluje dlouhou dobu a stejně tak se řeší, pod jakým názvem se zařízení s kódovým označením „M8“ dostane na trh. Je téměř jisté, že se oficiálního představení nedočkáme na Mobile World Congressu v Barceloně, ale až později.


Ilustrační obrázek (fanouškovský koncept)

Novinka by se mohla jmenovat HTC Two nebo také HTC One 2, a i když se nám logičtější zdá první název, ve webové databázi poštovního a telekomunikačního úřadu Nové Kaledonie (zámořské území, které patří Francii) se zařízení objevilo právě pod názvem HTC One 2, a co je ještě zajímavější, databáze dokonce obsahuje informaci o variantě se dvěma sloty na SIM kartu.

HTC v minulosti představilo i dualSIM verzi původního modelu One a vypadá to, že v případě jeho letošní vlajkové lodi tomu nebude jinak. Oficiálního představení bychom se podle @evleaks měli dočkat v druhé polovině března, akce by se měla konat v New Yorku.


HTC „M8“ nebude disponovat senzorovými tlačítky; softwarové klávesy budou přímo součásí displeje

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
15 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments