Domů » Bleskovky » HTC One 2 zřejmě bude dostupný ve variantě se dvěma sloty na SIM kartu

HTC One 2 zřejmě bude dostupný ve variantě se dvěma sloty na SIM kartu

O nástupci modelu HTC One se spekuluje dlouhou dobu a stejně tak se řeší, pod jakým názvem se zařízení s kódovým označením „M8“ dostane na trh. Je téměř jisté, že se oficiálního představení nedočkáme na Mobile World Congressu v Barceloně, ale až později.


Ilustrační obrázek (fanouškovský koncept)

Novinka by se mohla jmenovat HTC Two nebo také HTC One 2, a i když se nám logičtější zdá první název, ve webové databázi poštovního a telekomunikačního úřadu Nové Kaledonie (zámořské území, které patří Francii) se zařízení objevilo právě pod názvem HTC One 2, a co je ještě zajímavější, databáze dokonce obsahuje informaci o variantě se dvěma sloty na SIM kartu.

HTC v minulosti představilo i dualSIM verzi původního modelu One a vypadá to, že v případě jeho letošní vlajkové lodi tomu nebude jinak. Oficiálního představení bychom se podle @evleaks měli dočkat v druhé polovině března, akce by se měla konat v New Yorku.


HTC „M8“ nebude disponovat senzorovými tlačítky; softwarové klávesy budou přímo součásí displeje

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

15 komentářů

 1. Johny (neregistrovaný)

  Prosím, ať se opravdu jmenuje HTC One 2 :D nic idiočtějšího tu snad ještě nebylo :D

  • Já se těší na HTC One 3 :D

  • Tak oni jsou důležitější věci než názvy, že jo :-) Třeba prodeje a rozšířenost platformy :-*

  • Tony (neregistrovaný)

   A prečo? nám to až tak zle neznie. Práveže pre všetky ostatné jazyky je to najlepší možný názov. Ja by som to skôr nazval HTC One 2.generation, s tým, že by to média a ľudia skrátili na One 2 ako to je s iPadom 3 a 4.

  • Peete: To teď tak často měníš avatary, abys nás mátl a my nepoznali, že to píšeš ty?

   Mě to přijde dost uhozené – HTC JEDNA 2. To je přece hrůza. Jo, pro neanglicky mluvící to je děsně hustej název, ale mě to jen dokazuje celkovou nekoncepčnost a postradatelnost vizí společnosti HTC.

  • Ja sa teším na „HTC ONE 2 S2“

  • mceza: jj, van tu je super, tak jako x ultramegapiksels nebo bumsaund. U HTC v PR oddělení asi nemají moc prémií. Oni tedy nemají nikdo žádné…

  • Mne to tiez pride cudne..Len tak ma napada uz do buducne..Xbox One next Generation sa bude tiez volat Xbox One 2? :P

  • Mceza – ono je to uhozené i be toho – HTC jedna. A jako fanouška MS se Tě musím zeptat – a co X-BOX One, který je vlastně tak nějak ve skutečnosti X-Box 2? :-)

  • -pekr-: Myslíš spíše ve skutečnosti Xbox 3?:-)

  • I Xboxu One je to trochu něco jiného, protože se nejedná o generačního nástupce svého předchůdce. Každopádně i zde je to takové zvláštní. Uvidíme, co MS vymyslí jako další generaci.

   (Ono i Windows 7 a 8 jsou jaksi zvláštní. O žádnou sedmou nebo osmou verzi Windows nejde…

  • Heartcore (neregistrovaný)

   Windows 3.1, windows 95, windows 98, windows millenium, windows xp, windows vista, windows 7. Podle me to cislovani sedi…

  • Ony Windows začínaly na 3.1? Nějak jsem si nevšiml! A co třeba Windows 2000?

 2. Honza (neregistrovaný)

  Dual sim, tak to by bylo super :-) Mam HTC one dual sim a hned bych bral nasledovnika vsemi deseti.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).