Sledujte nás na YouTube

HTC oficiálně potvrzuje příchod HTC One (M9) 1. března

Sledujete fotbal? Pokud ano a neunikly vám včerejší zápasy Ligy mistrů, možná jste si všimli nové reklamy hlavního partnera soutěže, společnosti HTC, které nic nenaznačují a jdou přímo na věc – nová vlajková loď HTC One bude představena prvního března.

Tato informace se následně objevila i na oficiálním Twitteru britského HTC, tudíž jméno telefonu i datum představení můžeme považovat za hotovou věc. Tisková konference HTC se odehraje v rámci barcelonského veletrhu MWC v neděli 1. března v 16:00 našeho času.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *