Domů » Bleskovky » HTC odhaluje, kdy a které smartphony se dočkají Androidu Pie

HTC odhaluje, kdy a které smartphony se dočkají Androidu Pie

Společnost HTC vyložila na stůl karty týkající se aktualizací svých starších smartphonů na Android 9.0 Pie. Na nový systém se mohou těšit celkem tři smartphony – U11, U11+ a U12+.

Všechny tři telefony z volného prodeje se aktualizace dočkají v druhém čtvrtletí letošního roku, u zařízení s operátorským původem se může termín vypuštění pozdržet. Zatím jediným smartphonem HTC s Androidem 9.0 Pie je HTC U11 life z programu Android One, který se koláčku dočkal loni v listopadu. Bohužel jeho nástupce U12 life ze srpna loňského roku členem tohoto programu není, a budoucí aktualizace jsou tak u něj nejisté.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).