Domů » Bleskovky » HTC na CES zřejmě představí Desire „A52“ s důrazem na selfies

HTC na CES zřejmě představí Desire „A52“ s důrazem na selfies

5. ledna koná HTC v rámci veletrhu CES tiskovou konferenci, avšak nové vlajkové lodě, která je vyvíjena pod kódovým označením Hima, se zřejmě dočkáme později. Na CES by podle @upleaks měl být představen telefon s kódovým označením A52, což má být model řady Desire s 13 megapixelovým fotoaparátem na čelní straně.

 

Tímto fotoaparátem již disponuje model Desire Eye a má jím být vybavena i příští vlajková loď HTC Hima, tudíž očekáváme, že A52 půjde se svojí hardwarovou výbavou pod tyto dva modely. Na podrobné specifikace si však budeme muset ještě počkat, protozatím pouze víme, že telefon bude nabízen ve verzi Dual SIM a bude nabízen ve čtyřech barevných variantách, přičemž každou z nich bude tvořit kombinace dvou barev. V nabídce mají být dvě paměťové varianty – s 16 a 32 gigabajty.

 
Dříve uniklý render zřejmě nezobrazuje HTC Hima, ale právě chystaný Desire

HTC má údajně v seznamu připravovaných telefonů také model A32 a 4,7palcový telefon střední třídy A12. Ty si ale zřejmě schová až na MWC, ačkoliv nás může příští týden překvapit.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).