TOPlist

HTC MTeoR jako i-mate SP JAS, a přece má přední CIF kamerku !

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

i-mate SP JASV naší nedávné bleskovce o přehledu zahraničních recenzí HTC MTeoRa se v komentářích začalo spekulovat o tom, zda má finální HTC MTeoR přední kamerku pro videohovory. Dnes už všichni víme, že bohužel nemá. Majitelé tohoto smartphonu si tak služeb sítí třetí generace užijí jen z poloviny (data), a na videohovory zkrátka musejí zapomenout.

Překvapila mě však informace o smartphonu i-mate SP JAS, který přední kamerku pro videohovory má. Že by si ji nechali od HTC přidat speciálně pro svou distribuci? Ale co když je kamerka fyzicky i v MTeoRovi a inženýři v HTC ji jen jednoduše odpojili a zaplácli plastovým krytem? Na tuhle otázku se asi odpovědi nedočkáme, ale už teď je jasné, že ohlášený SP JAS má mnohem větší šanci na úspěch než už dostupný HTC MTeoR.

Podrobné hardwarové parametry tohoto smartphonu naleznete v našem Katalogu, další informace hledejte na oficiálním webu i-mate.

i-mate SP JAS a HTC MTeoR
i-mate SP JAS HTC MTeoR
Zobrazit oficiální datasheet

Zdroj: the::unwired

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku