Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » HTC možná v Londýně představí i desetipalcový tablet s Ubuntu OS

HTC možná v Londýně představí i desetipalcový tablet s Ubuntu OS

Dnes odpoledne se v Londýně dočkáme představení dlouho spekulovaného telefonu HTC One, ten však podle všeho rozhodně nebude tím jediným, o čem bude na konferenci řeč. Měli bychom také být svědky uvedení několika levnějších telefonů a podle posledních spekulací dokonce i tabletu, pravděpodobně s 10″ obrazovkou. HTC totiž na svůj Twitter přidalo fotografii, na které je zachyceno několik zařízení přikrytých černou látkou, přičemž jedno z nich je o poznání větší, než ty ostatní.

Na webu Ubuntu.com se poté objevil časovač odpočítavající právě do začátku konference HTC, pod kterým se zároveň skví nápis „Tick, tock, tablet time!“ (Tedy „Tik, ťak, čas na tablet!“). Vezmeme-li obě tyto indicie dohromady, může nám z toho vzejít jediné. Vskutku se HTC opět pouští do vod, kde kdysi dávno se svým sedmipalcovým HTC Flyer neuspělo? Naštěstí už nebudeme muset na odhalení pravdy čekat dlouho, jelikož naše redakce se již chystá na zahájení představení v britské metropoli, odkud vám pochopitelně přinese to nejčerstvější info. Za 10 minut nám odlétá letadlo, tak nás nezapomeňte sledovat, ať vám nic neuteče :)

Martin Pavlović

Externí redaktor SMARTmania.cz, student marketingové komunikace, nadšenec do technologií, analogové fotografie a hudby.

4 komentáře

 1. uni (neregistrovaný)

  Třeba se tam skrývá rozevřený QWERTZ telefon….asi ne co?:-(

  • Martin Pavlović (neregistrovaný)

   Nejste jediný, kdo si to tajně přeje .) A nemusel by nutně být místo toho tabletu.

 2. standa (neregistrovaný)

  Takže milý ježíšku, přál bych si nexus s klávesnicí vyrobený od HTC… To se asi nestane.

  Přímo tablet s ubuntu bych nepředpokládal, sebelepší grafické prostředí (gnome3, unity, enlightment, kde jsem nezkoušel) je na tabletu naprosto neovladatelné, nemluvě o nepodpoře prohlížečů… Spíš bych to viděl na androidí tablet co se po vložení do docku přepne do desktopového ubuntu, už to jednou Canonical předváděl. Killer feature to zrovna neni, ale lepší než nic.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel