HTC možná v Londýně představí i desetipalcový tablet s Ubuntu OS

Dnes odpoledne se v Londýně dočkáme představení dlouho spekulovaného telefonu HTC One, ten však podle všeho rozhodně nebude tím jediným, o čem bude na konferenci řeč. Měli bychom také být svědky uvedení několika levnějších telefonů a podle posledních spekulací dokonce i tabletu, pravděpodobně s 10″ obrazovkou. HTC totiž na svůj Twitter přidalo fotografii, na které je zachyceno několik zařízení přikrytých černou látkou, přičemž jedno z nich je o poznání větší, než ty ostatní.

Na webu Ubuntu.com se poté objevil časovač odpočítavající právě do začátku konference HTC, pod kterým se zároveň skví nápis „Tick, tock, tablet time!“ (Tedy „Tik, ťak, čas na tablet!“). Vezmeme-li obě tyto indicie dohromady, může nám z toho vzejít jediné. Vskutku se HTC opět pouští do vod, kde kdysi dávno se svým sedmipalcovým HTC Flyer neuspělo? Naštěstí už nebudeme muset na odhalení pravdy čekat dlouho, jelikož naše redakce se již chystá na zahájení představení v britské metropoli, odkud vám pochopitelně přinese to nejčerstvější info. Za 10 minut nám odlétá letadlo, tak nás nezapomeňte sledovat, ať vám nic neuteče :)

Autor článku
Martin Pavlović
O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku