Domů » Bleskovky » HTC M8 „The All New One“: Prohlédněte si produktové snímky všech tří barevných variant

HTC M8 „The All New One“: Prohlédněte si produktové snímky všech tří barevných variant

HTC dnes rozeslalo pozvánky na tiskovou konferenci, která se uskuteční 25. března v Londýně a hlavním tahákem zde bude dlouho spekulovaný model s kódovým označením M8 (One 2/Two). Telefon by měl disponovat 4,7 nebo 5″ Full HD displejem, quad-core procesorem Snapdragon 800, 2 GB RAM, Androidem 4.4.2 včetně nové verze prostředí Sense a softwarovými tlačítky, která budou přímo součástí zobrazovacího panelu.

 
Takhle bude vypadat zlatá varianta modelu HTC „The All New One“ (zdroj)


Aktualizovaného 20. února: Dnes unikly rendery stříbrné a černé varianty

  

Aktualizováno 19. února: Novinka by se údajně na trhu měla objevit pod označením „The All New One„, alespoň to tvrdí @evleaks, který rovnou zveřejnil i render zlaté varianty. Pokud se název skutečně potvrdí, bude zajímavé sledovat, zda se pod tímto označením bude prodávat i v České republice, jelikož pro spoustu uživatelů by to byl název dost nesrozumitelný. Telefon by měl být dostupný ve stříbrné, šedivé a prozrazené zlaté barvě.


Twitter účet @evleaks zveřejnil další render modelu M8, tentokrát se speciálním ochranným krytem

Jednou z největších zvláštností pravděpodobně bude dvojice 5Mpx fotoaparátů na zadní straně, které doplní duální přisvětlovací dioda.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

21 komentářů

 1. povim (neregistrovaný)

  Skoda cekal jsem ze HTC vydá nějaký model (one) na kterém pojede wp8. Jsem nucen prejit ke konkurenci. A tak jsem HTC fandil :'(

  • bombert (neregistrovaný)

   Vsak vyjde. Desire 8

  • fore (neregistrovaný)

   Ten kdo v HTC vymýšlí jména vlajkových modelů by měl dostat přes hubu. Každý rok jiné jméno a One je opravdu dementní název pro modelovou řadu, která se má každý rok měnit. Když už tak to mohlo být HTC One 2014 edition. Každý, kdo se v tom nevyzná navíc bude čumět do výlohy: Hele tady je jen HTC One a tady je One X a tady dokonce One X+, takže to X+ bude určitě nejlepší, kup ho. Logika vítězí!

  • Tony (neregistrovaný)

   Preto aj čo najrýchlejšie ich prestali predávať, One X sa dopredáva a One X+ jedine šedivka, aj to by si musel mať veľa šťastia.

  • fore (neregistrovaný)

   To, že se u nás neprodává na situaci nic nemění… jde o to vybudovat poznávací symbol. I lidi co se o telefony nezajímají vůbec se mě předloni ptali: to je ta nová S3ka? To u HTC nehrozí.

  • Tony (neregistrovaný): Nemyslím si, že by One X poměrně rychle zařízli kvůli One, resp. značení. Jde o to, že tito výrobci, co hodně dbají na prémiovost hienedu se jim nehodí do krámu „něco jako hiend, ale za mnohem nižší cenu“. Narážím tím samozřejmě na umělý „přínos“ v podobě nahoněných ppi u FHD displejů. Když by zákoš viděl vedle HD a „víceméně“ to vypadalo stejně, proč by připlácel např. 30% za hinend? Proto dělají takovou díru za hiendem a pak až nižší mainstream, aby nekanibalizovali hined.

 2. Yegor (neregistrovaný)

  Fuj…

 3. ehh (neregistrovaný)

  Využití čelní plochy telefonu pro displej – level 99… -_- to vypadá na bídu :-)

 4. Jan (neregistrovaný)

  Co sa designu tyka, nevyzera, ze by zan chceli viac ako 180-200€ …

  • fore (neregistrovaný)

   To nevidíte, že je zasazený v nějakém krytu? To stejné příspěvek nad vámi.

 5. SW ovládací tlačítka…v tom vidím spíš přípravu na jedno tělo= Android/WP 8.1.

  Jméno je opravdu nějaké divné :)

  • Zřejmě to naznačuje podobnou bezradnost? jako byla svého času u Apple (New iPad), pak to přeznačili na iPad Air. Výrobci se prostě křečovitě vyhýbají číselným řadám, aby příp. opticky nevypdaly „out of date“ oproti jiným s vyšším číslem (což vůbec nemusí zohledňovat relativnost generací, ale na lidi by to tak prostě asi působilo).

  • Johny (neregistrovaný)

   :D Nevím, nevím co by bylo těžkého to brát třeba podle abecedy, drahých kamenů, atmosferických jevů, to je fuk :D Rozhodně jak jsem se smál, že nic blbějšího než HTC One 2 (htc one two :D ) nemůže bejt, očividně jsem se spletl a může být „HTC THE ALL NEW ONE“ :D „Mami koupíš mi k narozkám to nové „há té cé d ól ňů van“? :D Už vidim jak to představujou tou lámanou čínskou angličtinou na prezentaci :D Další debakl prostě

  • Tony (neregistrovaný)

   Blbo si to len ty napísal, volať sa to bude The All New HTC One, to už neznie tak zle na oficálny názov, ostatný to aj tak budú volať HTC One 2, One II, One 2014.

  • Johny (neregistrovaný): Tak třeba to bude „HTANO“, zvláště u Klingonů by se jistě jednalo o oblíbený model. Nemělo by to být „…dý ól…“?:-)

  • Johny (neregistrovaný)

   UNI: Mělo :D dalo mi to děsnou práci to přepsat do češtiny „foneticky“ :D Myslim že klingoni budou jediný jejich zákazníci :D vada na kráse je, že nejsou ve správnym kvadrantu :D

 6. nepáčia sa mi tie obliny :-( ešteže mám ONE M7 na dva roky, potom pôjdem buď do ONE M9 :-) ale ak bude oblý ako toto vajce, tak radšej po rokoch pri HTC presedlám na LG :-) to posledné G2 Pro je designovo podarené…

 7. Krupy (neregistrovaný)

  Některé weby ho označují jako One Plus (One+), což se mi zdá pravděpodobnější.

 8. orgasmic (neregistrovaný)

  K cemu je dobra dvojice 5MPx foto?

  Kdyby tam radeji dali jeden poradny.

 9. ten názov trochu divný. Skôr by som dal HTC Two :D. Virtuálne tlačítka prečo to stále výrobcovia robia. Prečo nedajú normálne aspoň softwarové pod displejom…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).