Domů » Bleskovky » HTC M8 „The All New One“: Prohlédněte si produktové snímky všech tří barevných variant

HTC M8 „The All New One“: Prohlédněte si produktové snímky všech tří barevných variant

HTC dnes rozeslalo pozvánky na tiskovou konferenci, která se uskuteční 25. března v Londýně a hlavním tahákem zde bude dlouho spekulovaný model s kódovým označením M8 (One 2/Two). Telefon by měl disponovat 4,7 nebo 5″ Full HD displejem, quad-core procesorem Snapdragon 800, 2 GB RAM, Androidem 4.4.2 včetně nové verze prostředí Sense a softwarovými tlačítky, která budou přímo součástí zobrazovacího panelu.

 
Takhle bude vypadat zlatá varianta modelu HTC „The All New One“ (zdroj)


Aktualizovaného 20. února: Dnes unikly rendery stříbrné a černé varianty

  

Aktualizováno 19. února: Novinka by se údajně na trhu měla objevit pod označením „The All New One„, alespoň to tvrdí @evleaks, který rovnou zveřejnil i render zlaté varianty. Pokud se název skutečně potvrdí, bude zajímavé sledovat, zda se pod tímto označením bude prodávat i v České republice, jelikož pro spoustu uživatelů by to byl název dost nesrozumitelný. Telefon by měl být dostupný ve stříbrné, šedivé a prozrazené zlaté barvě.


Twitter účet @evleaks zveřejnil další render modelu M8, tentokrát se speciálním ochranným krytem

Jednou z největších zvláštností pravděpodobně bude dvojice 5Mpx fotoaparátů na zadní straně, které doplní duální přisvětlovací dioda.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
21 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments