HTC M7: Premiéra 19. února, v prodeji už od 8. března

Není žádným tajemstvím, že HTC svou novou vlajkovou loď, model s kódovým označením M7, představí ještě před barcelonským Mobile World Congressem. Premiéra je naplánována na 19. února a akce se bude souběžně konat v Londýně a New Yorku. Podle zákulisních informací by se nová vlajková loď měla začít prodávat už 8. března a vzhledem k tomu, že HTC většinou nemělo problémy se včasným uváděním nových modelů na český trh, mělo by toto datum platit i pro nás.

HTC M7 nabídne čtyřjádrovým procesor Qualcomm Snapdragon S4 Pro s taktem 1,7 GHz a 2 GB operační paměti RAM. Chybět nebude ani 13Mpx fotoaparát či podpora NFC. Softwarovou výbavu bude tvořit Android 4.2 doplněný o novou verzi uživatelského prostředí Sense 5.0. Telefon bude dostupný ve dvou barevných variantách – černé a stříbrno-bílé. Cena zatím stanovena nebyla, ale tipujeme, že by se měla pohybovat okolo hranice 15 000 Kč včetně DPH.

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku