Domů » Bleskovky » HTC láká na zítřejší premiéru nového Windows Phone 8 telefonu

HTC láká na zítřejší premiéru nového Windows Phone 8 telefonu

Společnost HTC zítra v 17:00 představí nové modely s operačním systémem Windows Phone 8. Spekuluje se až o třech telefonech, ale klidně se může stát, že se dočkáme pouze jednoho. HTC prostřednictvím svého Facebooku zveřejnilo nenápadný obrázek, na kterém je vidět část zařízení.

S největší pravděpodobností se jedná o model s kódovým označením Accord, který nabídne dvoujádrový procesor s taktem 1,5 GHz, 1 GB RAM, 4,3″ HD displej, 8Mpx fotoaparát, NFC a slot na paměťové karty, který doplní základních 16 GB vnitřní paměti. Zítřejší konferenci HTC budeme bedlivě sledovat, abychom vás o nových telefonech mohli informovat, tak zůstaňte naladěni.

 
Jeden ze starších renderů smartphonu HTC Accord (finální podoba se může lišit)

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

9 komentářů

 1. Abdul (neregistrovaný)

  No, chtelo by to neco s HW klavesnici. Moc tomu neverim, ale doufam:)

  • S hardwarovou klávesnicí určitě nic nebude. Je to škoda, ale výrobci od tohoto konceptu upouštějí, protože v globálu se QWERTx telefony příliš dobře neprodávají.

  • Bohužel v tomhle musím nesouhlasit. Ano většina TOP telefonů nemá HW klávesnici. Ale v celosvětovém měřítku má pořád většina prodaných smartphonů klávesnici nějakého druhu – qwerty (bb style), vysouváky, numerická.

 2. R1S0 (neregistrovaný)

  dufam,ze padlo bude iba jedno,lebo na trhu ich je uz tolko,ze z nich mozeme urobit 16-veslicu….

 3. Já čekám hlavně jak to dopadne s tím 5“ HTC :)

 4. Tony (neregistrovaný)

  Ja tipujem, že HTC oznámi tiež kto dostane update na JB a možno aj kedy. ;)

 5. .soul (neregistrovaný)

  Podle posledních informací (zvěřejněných i zde na smartmanii) bude mít procesor takt „jen“ 1,2GHz.

  Jinak by mě zajímalo, co maj výrobci s tou středou :) . Ve středu 5.9 Nokia, ve středu 12.9 Apple, ve středu 19.9 HTC. Možná proto, že ve středu jsou nejlevnější letenky, které novínářům výrobci kupují.

  Každopádně se na to těšim a doufám, že z toho vyleze menší a lehčí verze Lumie 820…

  • jj, tyhle zářijové středy, to je mazec, ale alespoň se díky tomu dočkáme celé řady nových smartphonů a bude z čeho vybírat :)

 6. no a je to za nami.. htc predstavilo dva hnusne lacine vypadajici kramy…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).