Domů » Bleskovky » HTC láká na svoji novou vlajkovou loď součástkami z iPhone 6

HTC láká na svoji novou vlajkovou loď součástkami z iPhone 6

Společnost HTC v tomto týdnu konečně odtajnila, kdy představí svůj nový vlajkový smartphone, který ponese označení U12 nebo U12+. Oficiální upoutávka je složena ze součástek smartphonu, bystří redaktoři serveru AnandTech si při jejich podrobném zkoumání všimli, že jejich původ zdaleka nesouvisí se značkou HTC.

HTC svoji pozvánku vystavělo převážně ze součástek na čtyři roky starý iPhone 6, dokazují to i fotografie z rozborky serveru iFixit; takto například vypadá základní deska. Na upoutávce od HTC jsou vyretušovaná některá loga.


Zda HTC nechtělo s předstihem odhalovat vlastní součástky na chystaný vlajkový model, nebo zda jeho marketingoví specialisté jiné komponenty nesehnali, nevíme. Možná si v HTC myslí, že iPhony jsou telefony, které jsou pouze součtem svých komponent; nové HTC však má být podle motta pozvánky víc než to.


Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Michal
Anonym
Michal

Na HTC se mi líbí, že to pořád a pořád dál zkouší, i když úspěch stále nepřichází. Každý jiný by to dávno zabalil. Podle všech už měl být dávno mrtvý. I Microsoft to vzdal přesto, že by to mohl dotovat prakticky stále, ten má kde brát.

lukass71
Uživatel
lukass71

LOL, jeste aby ukazovali vnitrnosti svych telefonu, kdyz to je vetsinou hnusna slepenina bez jakekoliv organizace.

htcjirka
Uživatel
htcjirka

HTC opet podvadi, kdyz neukradne H44C mikrofony, tak ukradne na foto desku. HTC jsou strasne lepenice na jedno pouziti s minimalni moznosti opravy.

jožo
Anonym
jožo

řekl bych, že message tohoto příspěvku bude trochu jiná. Než „ukradli jsme desku, dívejte se“. :)

Marek
Anonym
Marek

Presne, ale ten pablb tohle nikdy nepochopi.

lukass71
Uživatel
lukass71

Ale stejne to jen ukazuje, ze sami v HTC vedi, ze jejich telefon zevnitr je naprosty paskvil, tak radsi vezmou skvele organizovany iPhone..