HTC láká na svoji novou vlajkovou loď součástkami z iPhone 6

Společnost HTC v tomto týdnu konečně odtajnila, kdy představí svůj nový vlajkový smartphone, který ponese označení U12 nebo U12+. Oficiální upoutávka je složena ze součástek smartphonu, bystří redaktoři serveru AnandTech si při jejich podrobném zkoumání všimli, že jejich původ zdaleka nesouvisí se značkou HTC.

HTC svoji pozvánku vystavělo převážně ze součástek na čtyři roky starý iPhone 6, dokazují to i fotografie z rozborky serveru iFixit; takto například vypadá základní deska. Na upoutávce od HTC jsou vyretušovaná některá loga.

Zda HTC nechtělo s předstihem odhalovat vlastní součástky na chystaný vlajkový model, nebo zda jeho marketingoví specialisté jiné komponenty nesehnali, nevíme. Možná si v HTC myslí, že iPhony jsou telefony, které jsou pouze součtem svých komponent; nové HTC však má být podle motta pozvánky víc než to.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku