Domů » Bleskovky » HTC Hub se dočkal aktualizace pro Windows Phone 7.5

HTC Hub se dočkal aktualizace pro Windows Phone 7.5

Společnost HTC vydala novou verzi „aplikace“ HTC Hub 2.2 pro své telefony s operačním systémem Windows Phone 7.5, která přináší několik vylepšení a lehce upravený vzhled. Na hlavní obrazovce se už pod hodinami a informacemi o počasí nezobrazují tipy na další aplikace od HTC, tato nabídka totiž byla rozdělena do několika záložek, ve kterých můžete listovat. Změnila se také obrazovka s detailními informacemi o počasí, kde HTC konečně vypustilo zdlouhavý 3D efekt s průletem na obloze. Lokality, které sledujete v nabídce počasí, můžete připnout na hlavní obrazovku a vytvořit z nich Live Tile, ve kterém se přímo zobrazuje aktuální předpověď doplněná ikonkou. Na dalších záložkách se zobrazují informace o stavu akcií, které doplňují odkazy na články ze zahraničních webů. Do seznamu si rovněž můžete přidat vlastní RSS zdroje (trochu nešikovně přes tlačítko „Hledat“).

HTC Hub gets a Mango update

Zdroj: WPCentral

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

3 komentářů

 1. Aktualizuje se někomu Live Tile automaticky? Mně se načte vždy aktuální hodnota až po kliknutí na něj a otevření předpovědi. Díky.

  • janac,marek (neregistrovaný)

   Mne ani nejde nainstalovat.
   Ako nechcem robit nikomu zle meno, ale uz mam tejto spolocnosti plne zuby. Ci to bol WM, Android alebo WP.
   A to tí tupci dlho nechápali o čom WP je a majú designy aplikácií jak keby to bol Android.
   Grcoidný reproduktor, grcoidný foťak, grcoidný displej.
   Nabudúce Samsung Omnia W :)

 2. Opravdu je hledání přes tlačítko Hledat tak nešikovné? Já vyvíjím svou RSS čtečku, mám tam tlačítko Přidat i Hledat a vůbec mě tehdy nenapadlo, že by se lidi na přidání feedů chtěli dostat přes tlačítko Hledání, ale zjevně to tak je…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).