Sledujte nás na YouTube

HTC Hub se dočkal aktualizace pro Windows Phone 7.5

Společnost HTC vydala novou verzi „aplikace“ HTC Hub 2.2 pro své telefony s operačním systémem Windows Phone 7.5, která přináší několik vylepšení a lehce upravený vzhled. Na hlavní obrazovce se už pod hodinami a informacemi o počasí nezobrazují tipy na další aplikace od HTC, tato nabídka totiž byla rozdělena do několika záložek, ve kterých můžete listovat. Změnila se také obrazovka s detailními informacemi o počasí, kde HTC konečně vypustilo zdlouhavý 3D efekt s průletem na obloze. Lokality, které sledujete v nabídce počasí, můžete připnout na hlavní obrazovku a vytvořit z nich Live Tile, ve kterém se přímo zobrazuje aktuální předpověď doplněná ikonkou. Na dalších záložkách se zobrazují informace o stavu akcií, které doplňují odkazy na články ze zahraničních webů. Do seznamu si rovněž můžete přidat vlastní RSS zdroje (trochu nešikovně přes tlačítko „Hledat“).

Zdroj: WPCentral

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

 1. Kositch (neregistrovaný)

  Aktualizuje se někomu Live Tile automaticky? Mně se načte vždy aktuální hodnota až po kliknutí na něj a otevření předpovědi. Díky.

  • janac,marek (neregistrovaný)

   Mne ani nejde nainstalovat.
   Ako nechcem robit nikomu zle meno, ale uz mam tejto spolocnosti plne zuby. Ci to bol WM, Android alebo WP.
   A to tí tupci dlho nechápali o čom WP je a majú designy aplikácií jak keby to bol Android.
   Grcoidný reproduktor, grcoidný foťak, grcoidný displej.
   Nabudúce Samsung Omnia W :)

 2. Paulos (neregistrovaný)

  Opravdu je hledání přes tlačítko Hledat tak nešikovné? Já vyvíjím svou RSS čtečku, mám tam tlačítko Přidat i Hledat a vůbec mě tehdy nenapadlo, že by se lidi na přidání feedů chtěli dostat přes tlačítko Hledání, ale zjevně to tak je…

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *