HTC: Hodinky ve videu nejsou skutečný produkt, něco ale chystáme (aktualizováno)

Aktualizováno 25. července, 12:00

Společnost HTC se vyjádřila ke článkům, které vznikly na základě zachycených hodinek na videu oslavujícím design vlastních produktů.

„HTC podporuje svůj návrhářský tým a jeho zkoumání a hraní si s nápady a modely, jakým jsou například hodinky, kterých si diváci všimli v našem nedávnem videu o designu. To však v žádném případě není naznačení skutečného produktu, který společnost HTC plánuje vydat. Sledujte nadále tuto oblast a nové produkty HTC, jakmile budou připraveny k oznámení.“

Společnost HTC je oficiální partner Google pro výrobu zařízení postavených na platformě Android Wear, čili tchajwanská společnost bezpochyby nějakou chytrou elektroniku na zápěstí chystá. Bude se jednat o zcela jiný model než je k vidění na videu nebo se jedná o reálný produkt, jen mají v HTC naplánovanou jeho premiéru na jindy?

Původní článek: HTC omylem ukázalo chytré hodinky: Čeká nás čtvercový tvar a bezdrátové nabíjení (spekulace)

Tchajwanská společnost HTC by měla v letošním roce představit vlastního zástupce nositelné elektroniky. Ačkoliv tento produkt oficiálně oznámen nebyl, očekává se, že i HTC bude chtít naskočit do rozjíždějícího se vlajku Android Wear a přidat se k Samsungu, LG a Motorole. Oficiální video společnosti, které se věnuje designu, v čase 0:35 krátce odhaluje, jak by mohly chytré hodinky od HTC vypadat.

Jedná-li se skutečně o HTC One Wear (jak se mají hodinky údajně jmenovat), můžeme očekávat čtvercový tvar a příslušenství v podobě dokovací stanice. Ta bude pravděpodobně sloužit k jejich dobíjení, bezdrátově bude možné dobíjet i chystané hodinky Moto 360 od Motoroly. Bližší pohled na čelní stranu hodinek přinesl dříve Evleaks, nejedná se však o produktový render, ale o reprodukci vzhledu na základě úniků.  

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

  1. wallax (neregistrovaný)

    Mne to celé prišlo ako reklama na apple :)

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *