Chytré hodinky od HTC prý skutečně přijdou, dočkat se máme v únoru 2016

Cesta HTC do oblasti nositelné elektroniky je dlouhá a trnitá. Loni na veletrhu MWC sice tchajwanská společnost ve spolupráci s výrobcem oblečení Under Armour představila náramek Grip, ten se však na pulty obchodů dosud nedostal a podle posledních indicií je start prodeje naplánován až na počátek příštího roku (více informací).

  

Kromě neustále odkládaného náramku údajně v HTC také pracují na chytrých hodinkách. Pokud můžeme věřit informacím od @evleaks, ponesou hodinky jméno rodiny One a představeny budou v únoru příštího roku, pravděpodobně opět na veletrhu MWC v Barceloně.

Spekuluje se, že hodinky jsou vyvíjeny pod kódovým označením Halbreak, postaveny mají být na platformě Android Wear a mají dostat kruhový displej s rozlišením 360 × 360 pixelů. Budeme HTC držet palce, aby své první chytré hodinky nejen představilo, ale také přivedlo na trh.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. Daniell (neregistrovaný)

    Jo jo a nesmí zapomenout dát cenovku stejnou nebo podobnou jak za iWatch stejně jako to udělali s jejich nadupaným highendem co vydali jako záchranu a neštěkl po tom ani pes protože za ty prachy člověk seženu daleko lépe vybavený android.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *