HTC Elation: Čtyřjádro s Windows Phone 8, které zatím bereme s rezervou

Už ve středu 19. září představí HTC nové smartphony s operačním systémem Windows Phone 8. Jedním z nich by mohl být i model s názvem Elation, který se dnes údajně na krátkou chvíli objevil přímo na webových stránkách společnosti HTC (původní URL). Nezdá se nám ale, že by HTC nechalo tak snadno uniknout data o novém telefonu ještě před premiérou, a tak je docela možné, že se jedná jen o dílo nějakého vtipálka či redakce serveru UbuntuLife.net, kde se první screenshoty z údajné prezentace na webu HTC.com objevily.

 
Údajná podoba HTC Elation s Windows Phone 8: Realita nebo podvrh?

Pokud budeme věřit publikovaným informacím, nabídne HTC Elation kromě operačního systému Windows Phone 8 také 4,7″ Super LCD displej s HD rozlišením, čtyřjádrový procesor, NFC, 8Mpx fotoaparát s fullHD videem, 32 GB vnitřní paměti, 1 GB RAM, 2000 mAh akumulátor a punc značky Beats Audio.


Klikněte na miniaturu pro zobrazení údajného screenshotu z webové prezentace HTC & kompletních parametrů

Spíše se ale přikláníme k myšlence, že někdo vzal produktovou stránku pro model One X a upravil ji do takové podoby, aby působila věrohodně právě pro HTC Elation. Rádi se ale budeme plést, a pokud bychom se oficiální premiéry tohoto zařízení skutečně dočkali, bude se jednat o jeden z nejvýkonnějších Windows Phone 8 telefonů. Raději si ale počkejme do středy, kdy budou novinky ze stáje tchaj-wanského giganta oficiálně odhaleny.

Zdroj: UbuntuLife (via WMMania)

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku