Domů » Články » HTC Dot View: Originální flipové pouzdro v akci (videopohled)

HTC Dot View: Originální flipové pouzdro v akci (videopohled)

K novému HTC One si budete moci pořídit originálně řešené pouzdro Dot View, které vám zobrazí celou řadu užitečných informací. Podívejte se, jak funguje v praxi (video).

Ve formě volitelného příslušenství si k telefonu HTC One (M8) budete moci přikoupit speciální pouzdro Dot View, které nejen že ochrání zařízení samotné, ale ještě zvládne zobrazit informace o čase, počasí, příchozích hovorech nebo upozornění na nové SMS či e-maily. Pouzdro jsme pro vás natočili, tak se podívejte, jak funguje.

  

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

7 komentářů

 1. xxx (neregistrovaný)

  Vysvětlí mi někdo, proč je v přední straně pouzdra díra pro přední kameru? Zatím se mi nepodařilo najít rozumné vysvětlení…

  • najskôr to bude kôli proximity senzoru, aby správne reguloval hodnoty jasu..a rovno tam nechali aj výrez pre kameru..

  • mato289: Hodnoty jasu přikrytého displeje?

  • vojta (neregistrovaný)

   UNI: Ano, když o zobrazení se stará displej, který svítí skrze dírkové pouzdro :-)

  • vojta (neregistrovaný): Jo takhle, já měl za to, že to má vlastní matrici diod. Aspoň takto to měl nějaký čínský mobil, měl jsem za to, že je zde stejný princip.

   Tak to je ještě trapnější věc než jsem si myslel:-)

 2. dan (neregistrovaný)

  Krasa

 3. Tuším, že toto je naj vec na celom novom HTC One M8.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).