TOPlist

HTC dnes představila čtyři nová zařízení (Shift, Touch Dual, Wings, Sirius)

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

HTC představuje...Společnost HTC, vedoucí světový výrobce smartphonů a PDA zařízení s operačním systémem Microsoft Windows Mobile, dnes představila tři nová zařízení ze své nabídky pro čtvrté čtvrtletí roku 2007.

HTC Shift – Shift otevírá novou éru mobilních počítačů jako jedno z prvních mobilních zařízení vybavených operačním systémem Windows Vista a funkcí \”push email\”. Díky kombinaci výkonu operačního systému Windows Vista a neustálému připojení k internetu prostřednictvím 3G a HSDPA sítí přináší uživatelům jedinečnou nabídku funkcí v elegantním těle. HTC Shift jako první zařízení značky HTC využívá technologii SnapVUE pro okamžitý přístup ke zprávám elektronické pošty, záznamům v kalendáři, SMS zprávám a kontaktům bez nutnosti zapnout všechny funkce zařízení. HTC Shift tak snižuje svou spotřebu a prodlužuje výdrž baterie. HTC Shift váží pouhých 800 gramů, přestože je vybaven rozměrným 7″ výklopným displejem. HTC Shift, to je nový způsob efektivní práce na cestách.

- -

 

HTC S730 – Vylepšená verze úspěšného telefonu HTC S710 představeného na počátku roku 2007 přináší podporu pro 3G a HSDPA připojení k internetu a výkonný 400MHz procesor pro uživatele, kteří nemohou být bez rychlého přístupu k internetovým stránkám a aplikacím. HTC S730 je stylový a kompaktní telefon s automaticky vysunovanou plnohodnotnou klávesnicí, který svým majitelům zajišťuje pohodlný přístup k internetu a elektronické poště, i když právě nesedí u svého pracovního stolu. HTC S730 je vybaven operačním systémem Windows Mobile 6 a 256 MB paměti, to vše v elegantním kovově šedém těle.

- -

 

HTC P6500 – Tento model je vyvinut na míru zákazníkům z velkých firem z nejrůznějších oborů od logistiky přes zdravotní péči až po policejní sbory. Díky integrovanému fotoaparátu s podporou snímání čárových kódů a snímači otisků prstů nabízí široké možnosti využití jako součást podnikových informačních systémů. HTC P6500 je vybaven 256 MB interní paměti s možností rozšíření prostřednictvím dvou slotů na SD paměťové karty s maximální kapacitou 1 GB. Vysoký výkon zařízení podporuje také 3G/HSDPA konektivita a GPS snímač, který z HTC P6500 dělá všestranného mobilního pomocníka.

- -

Informace o posledním modelu – HTC Touch Dual, naleznete v tomto článku.

HTC zároveň vyvinul celou řadu příslušenství, které je pro pohodlí zákazníků kompatibilní se všemi zařízeními značky HTC. Pozornost si zaslouží zejména bezdrátový headset BH M200, headset a adaptér pro použití běžných sluchátek HS U110 a standardní stereo headset HS S200 pro usnadnění komunikace a zvýšení bezpečnosti uživatele.

„Jsme nesmírně hrdí na svou pověst inovátora, který nabízí kvalitní produkty, které přesahují požadavky našich zákazníků,” uvedl Florian Seiche, Vice President HTC Europe Co. Ltd. „Naše nabídka pro konec roku 2007 dále rozšiřuje produktové portfolio HTC, díky HTC Shift zvyšuje laťku v oblasti mobilních komunikací a přináší podnikovým zákazníkům ještě větší možnosti volby.”

Chceme, aby lidé se svými telefony dokázali více. HTC jako přední dodavatel telefonů založených na Windows Mobile dodává celou řadu zařízení s aplikacemi a službami, na které jsou uživatelé zvyklí,” uvedl Scott Horn, ředitel mobilní divize společnosti Microsoft. „Jsme nadšení ze zařízení, které dnes HTC představilo, protože zákazníkům umožní vybrat si telefon s Windows Mobile přesně podle svých potřeb v práci, doma i na cestách.\”

Podrobnější informace o nových zařízeních

HTC Shift
– Neustálý přístup k aktuálním e-mailům
– Vynikající dvoudenní výdrž baterie nabízí jistotu, že svou práci dokončíte, ať jste kdekoliv
– Okamžitý přístup k důležitým informacím na jediný dotyk díky technologii HTC SnapVUE
– Revolučně kompaktní design přináší výkon bez kompromisů v oblasti mobility
– Dostatečný výkon pro plné využití výhod Windows Vista

HTC S730
– Okamžitý přístup ke zprávám elektronické pošty, kalendáři, kontaktům a dalším informacím díky operačnímu systému Windows Mobile 6
– Možnost stahování, prohlížení a úprav dokumentů 
– Kompaktní design s plnohodnotnou klávesnicí pro snazší psaní
– Dostupnost klíčových informací na jediné obrazovce Live HTC Home
– Rychlý přístup k internetu prostřednictvím 3G technologií nebo Wi-Fi

HTC P6500
– Otevřená platforma Windows Mobile 6 Professional umožňuje snadnou instalaci podnikových aplikací 
– Vysokorychlostní přístup k internetu až 9x rychlejší než nabízí 3G sítě 
– 3MPx fotoaparát s automatickým ostřením nabízí nejen kvalitní fotografie, ale také možnost využití pro snímání čárových kódů nebo vizitek
– Snímač otisků prstu zajišťuje bezpečí citlivých dat i celého zařízení
– Funkce \”Remote wipe” umožňuje smazání všech dat v případě krádeže nebo ztráty zařízení 
– Dvojice slotů pro paměťové karty SD rozšiřuje kapacitu zařízení a nabízí nové možnosti připojení příslušenství

Zdroj: tisková zpráva společnosti HTC

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku