Domů » Bleskovky » HTC DLX (Deluxe) se do Evropy nechystá, tvrdí německé HTC

HTC DLX (Deluxe) se do Evropy nechystá, tvrdí německé HTC

Když se na japonském trhu objevil extrémně výkonný smartphone HTC J Butterfly, získal si mezi uživateli velkou pozornost, později jej následovala upravená verze pro amerického operátora Verizon (Droid DNA). Telefon s pětipalcovým fullHD displejem, čtyřjádrovým Qualcomm procesorem a operačním systémem Android 4.1 se zalíbil i mnoha lidem mimo dva zmíněné trhy a jejich přání by HTC mělo vyslyšet uvedením modelu DLX (Deluxe).

Tak to alespoň vypadalo doposud. Na Facebook stránce německého HTC se v pátek objevil dotaz ohledně dostupnosti přístroje v Německu; odpověď však nebyla příliš pozitivní a prý se tohoto telefonu v Evropě vůbec nedočkáme. Tato informace se jeví jako velmi zvláštní, protože zmíněný model byl dosud považován právě za globální verzi původního J Butterfly. Otázkou tedy zůstává, zda-li má německé zastoupení špatné informace a nebo se opravdu bude jednat o verzi určenou pro úplně jiný trh, než bylo očekáváno.

Aktualizováno v 15:00: Redakce serveru AndroidCentral poprosila o vyjádření globální zastoupení HTC. Získali však pouze reakci, ve které HTC informuje, že nebudou komentovat žádné zprávy zakládající se na doměnkách a spekulacích. HTC DLX (Deluxe) totiž zatím pro evropský trh nebyl představen. Je tedy docela možné, že v Německém HTC prostě jen měli špatné informace a globální zastoupení HTC nehodlá do oficiální premiéry nic komentovat.

Zdroj

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

4 komentářů

  1. Nemecke zastupitelstvo asi bude mat takych expertov ako tie nase. Vedeli vobec o aky model ide?

  2. Tony (neregistrovaný)

    Presne tomu ťažko veriť a podľa toho čo napísali to vypadá tak, že Deluxe je už predstavený ale nepríde do Európy, HTC väčšinou na FB odpovedá, že nemá žiadne informácie. Je to blbosť ako keď píšu: JB má potvrdená séria One a pritom One V ho nebude mať.

  3. Presne preto je HTC tam kde je…v prdeli :/

    • Tak predava cca tolko ako ostatny vyrobci mimo Samsungu/ZTE.

      Tato informacia ma asi taku hodnotu ako by mala zo slovenskej pobocky. Houby tam vedia.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).