Domů » Bleskovky » HTC Desire 620: Pětipalcová střední třída se čtyřjádrem vstupuje na český trh

HTC Desire 620: Pětipalcová střední třída se čtyřjádrem vstupuje na český trh

HTC uvedlo na český trh novinku s označením Desire 620. Smartphone s rozměry 150,1 x 72,7 x 9,6 mm a hmotností 145 gramů se řadí k typickým zástupcům střední třídy. V jeho útrobách tak naleznete procesor Qualcomm Snapdragon 410 na frekvenci 1,2 GHz, jemuž sekunduje 1GB operační paměť. Interní úložiště nabídne 8 GB prostoru, jenž je dále rozšířitelný o paměťové karty microSD (až do 128 GB). 

 

K dispozici je pětipalcový Super LCD displej s rozlišením 720 x 1280 px, což dává výslednou jemnost 294 pixelů na palec. Operačním systémem se stal Android 4.4 KitKat doplněný o nadstavbu Sense 6. O aktualizaci na Lollipop se výrobce nezmiňuje, příliš bychom na ni však nevsázeli. Na zadní straně je umístěn osmimegapixelový fotoaparát se světelností f/2.4 a schopností natáčet video ve Full HD rozlišení. Sekunduje mu jednak LED dioda a na přední straně ještě druhý snímač s rozlišením pět megapixelů, jenž potěší příznivce autoportrétů.

    

Výrobce se činil v oblasti konektivity, kde nechybí ani NFC a LTE. Energii pak tomuto celku dodává akumulátor o kapacitě 2100 mAh. HTC Desire 610 je dostupný u českých prodejců v černé a bílé variantě za doporučenou cenu 6 990 Kč. V následujících měsících se objeví také v nabídce hlavní trojice operátorů.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).